reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Dziekuje za Wasze wsparcie... Tak, to Co przezylam juz chyba nigdy nie zapomne, najgorsze jest to ze 02.04 mialam juz jeden zabieg, wszystko byly tak samo, tylko nikt mi nie zrobil dodatkowego badania... Od wczoraj nieodpuszcza mnie mysl, ze moze to dziecko tez bylo Zdrowe....
 
Nieraz nieodpowiedzialność lekarzy załamuje po prostu człowieka. Jak byłam na zabiegu w szpitalu, leżałam z jedną dziewczyną, która też miała zagrożoną ciążę, ale u niej zaczęła wzrastać beta. I wyobraźcie sobie, że lekarz przez pomyłkę zaaplikował jej tabletkę poronną. Po kilku minutach zorientował się chyba i ją wyjął :(( Na drugi dzień dziewczyna poroniła
 
Jo79 teraz już nie dowiesz się prawdy. Nie zadręczaj się. Ciesz się tym co masz. Pooglądaj wózki, zabawki, łóżeczka. Pomarz trochę o swoim maluszku i humor ci się odrazu poprawi :)
 
Prawda? No, ale życzmy sobie dziewczyny, żeby statystyka naszych czerwcówek była jak najlepsza, no i więcej takich cudów jak u Jo79 :)
 
reklama
Jo79, niesamowite, baaardzo się cieszę!!! :-)
Nie zadręczaj się, choć rozumiem, że trudno odrzucić taką myśl...
teraz myśl o tym serduszku, które przetrwało i jest prawdziwym cudem!

Ritnes, straszna historia :-(
 
Do góry