reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ech nie mogłam się wczoraj zalogować. Dziękuje za słowa wsparcia, wiem, że musi być dobrze ;)
Tylko znacznie utrudni mi to życie bo teraz tak na prawdę nie wiem czy mogę wyprowadzać psa, odkurzać,robić zakupy? No przytulanie zakazane, to niestety usłyszałam jasno i wyraźnie ale o reszcie zapomniałam ;(
W ogóle nie spodziewałam się takich informacji bo przecież ledwo 3 dni wcześniej byłam na usg prenatalnym i lekarz mi nic nie powiedział (lek. prywatny), a tu na nfz okazuje się, że jak byłam 3.12 to szyjka miała 3 cm, a teraz 17 już 1,5cm, a później jeszcze pytanie czy nie było u mnie podejrzenia mięśniaka bo widzi zmienioną strukturę..
To wyobraźcie sobie mój szok. Ale jakoś damy radę.

Trzymam kciuki za dziewczyny &&
I też idę się obijać ;)
 
Hej. Trochę tu milczałam, bo miałam jakies deprechy. Ale chyba powoli mi przechodzi i nabieram pozytywnych mysli.

Dzisiaj w nocy moje starsze dziecko (które śpi ze mną i ja to uwielbiam i jestem wstrętna mama hahaha :) ) jakimś cudem spadło z łóżka, otworzyłam jedno oko i patrzę a ona siedzi na podłodze przy łóżku i spi :) wciągnęłam ją w jakis sposób i.. małe w brzuchu chyba się mocno obudziło. Do tej pory czułam jakies puknięcie od czasu do czasu, odkąd się zaczęłam ruszać to dużo rzadziej. A dziś była prawdziwa kopanina :) Najpiękniejsze uczucie na świecie :)
 
łał Mry, dajesz mi nadzieję, że może i ja niedługo poczuje ;)))
Dobrze, że starsza się nie obudziła, to nie będzie miała traumy ;p
 
Mry, kochana, gratuluję tych kopniaczków, ale fajnie! Takie zadośćuczynienie za te stresy :happy: dzidziuś mówi "Mamo, mam się dobrze, nie martw się" :wink:
Nie mogę się już doczekać tych mocniejszych ruchów, smyranki mam od dawna (choć ostatnio jakby mniej), może pod choinkę zrobi mi małe prezent.

Kaana, to faktycznie ogromne zaskoczenie... duże skrócenie w takim czasie... trzymam kciuki. Zrezygnowałabym z prac domowych typu odkurzanie, sprzątanie, dźwiganie zakupów, przynajmniej na jakiś czas, lepiej poleż, jakaś pozytywna lektura w dłoń albo świąteczne filmy w tv- i relaks.

Mujer, pierwsze usg- trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko ok i cudowne wrażenia.
Mamaka, Pkowalska- kciuki zaciśnięte!
O której macie wizyty?
 
Hej :-)
Mry dalej trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze czekamy razem z tobą
Kaana odpoczywaj jak najwiecej zobaczysz na następnej wizycie co ci lekarz powie
Ja już po wizycie wszystko w wątku z wizytami
A i przestaje tyle jeść przez 2 miesiace przytyłam 5 kilo masakra nie liczę już tego ile od tego za nim wogole zaszłam w ciąże
 
reklama
Do góry