reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Natalia przerabiałam to w pierwszej ciąży. Za nim głupia zrobiłam test. Poszłam do lekarza potwierdzić ciąże ale stwierdził że ciąży nie ma... Zrobiłam rtg, brałam antybiotyki, znieczulenie i chirurgiczne usuwanie i test pozytywny. Ścięło mnie z nóg. Córka urodziła się zdrowa :) drugi trymestr najbezpieczniejszy na takie rzeczy.
 
reklama
cześć dziewczyny, ja wczoraj zaliczyłam 2 wigilie, miałam spokój bo mi nikt w tym roku już nie życzył następnego dzidziusia :-) :). dzisiaj u teściów a jutro do moich rodziców się wybieramy, na szczęście wszyscy jesteśmy z jednej miejscowości więc nie trzeba się za daleko najeździć. u mnie bez zmian żadnych dolegliwości ale w pierwszej ciąży było tak samo. pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny! Przede wszystkim życzę Wam wszystkiego co dobre na tę resztę Świat.

U mnie nastroje nieco lepsze. Wciąż czekam na wyniki testu. Ale jestem dobrej myśli.

U nasza wigilia wspaniała. Moje dziecko szczęśliwe :) i w ogóle była takim aniołkiem. Z resztą widzę, że odkąd wie o dzidzi w brzuchu zrobiła się taka dużą grzeczna dziewczynką. Tylko gada non stop :) wczoraj poprosiłam o 5 min żeby nie mówiła. Wiec zaczęła śpiewać ..... do brzucha... no jak ja uciszyć skoro to dla dzidzi :) słodziak straszny.

Mój tata chyba się oswoil, bo zaczął ze mną rozmawiać, wczoraj nawet dotknął brzucha i jakiś tak inaczej reaguje. Sporo czasu mu to zajęło. Ale grunt ze dotarło w dobrym wymiarze.

Oprócz zgagi po wszystkim to czuję się nieźle. I nam cały czas chęć na pierogi i ogórki konserwowe. W sumie inne jedzenie może nie istnieć.

Brzuchol rośnie sobie swobodnie. Czasem pobolewa. Dzidzia kopie troszkę. No wszystko jest ok. :)
 
Asia śliczny prezent [emoji122]
Dziewczyny śliczne dzieci macie [emoji12]
Mry kochana super ze już lepiej czekam cały czas z tobą ale jestem pewna ze twoja dzidzia bedzie zdrowa
 
z rana pozdrowienia od maluszka. zdj z 18.11.
 

Załączniki

  • DSCF8369.JPG
    DSCF8369.JPG
    46,9 KB · Wyświetleń: 57
Witam dziewczyny! Ladne zdjecia powstawialyscie :-)

Kaana, G.abi, Natalia zdrowka i sil!

U mnie swieta mijaja spokojnie. W wigilie napracowalam sie a teraz maz gotuje wiec mam czas na relaks :-) Dostalam od znajomych mnostwo ciasteczek ale nie zjadlam ani jednego bo w tej ciazy strasznie odrzuca mnie od slodkiego.

U nas tez byl Mikolaj. Okruszek dostal ubranka i welenke... czas na robotki :-)
 

Załączniki

  • 1451129718831.jpg
    1451129718831.jpg
    59,4 KB · Wyświetleń: 56
  • 1451129735256.jpg
    1451129735256.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 49
U nas też święta bardzo udane, a mała przeszczęśliwa :-)

Mry, fajnie, że nastrój lepszy :happy:

Happy, urocze ciuszki.

Śliczne fotki powstawiałyście.
Miłego dalszego świętowania!
 
reklama
Happy bardzo ładne ubranka, mój maluch też dostał troszkę ubrań, śmiejemy się że już może się rodzic bo ciuszków ma póki bo wystarczająco;)

Lilunia uroczo macha lapka;)

U mnie święta też bardzo miło i wcale jakoś bardzo się nie obzarlam, oczywiście i w wigilię i wczoraj zaliczyłem wymiotowanie mam nadzieję że dziś już będzie spokój.

Mry cieszę się że u Ciebie lepiej i czekam na pozytywne wyniki Nifty.
 
Do góry