reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
jak już kiedyś pisałam u mnie był pomiar przepływu ze względu na wiek 35 lat i na historię chorobową mojej rodziny bo moja rodzinka ma czarny pas za choroby układu krążenia ,większość zgonów to albo zawał albo udar . .
 
Ach ok :*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ile razy miałyście robione usg 3d? Ja już raz miałam robione w 12 tygodniu i wszystko było ok i myślałam że to już wystarczy bo szczerze mówiąc dla mnie to do najtańszych nienależy tym bardziej że wszędzie chodzę prywatnie więc przerażają mnie te wszystkie koszty ale ginekolog każe mi zrobić drugi raz bo tylko tak można wykluczyć np wadę serca. Czy to rzeczywiście co jakiś czas jest konieczne?
 
Ile razy miałyście robione usg 3d? Ja już raz miałam robione w 12 tygodniu i wszystko było ok i myślałam że to już wystarczy bo szczerze mówiąc dla mnie to do najtańszych nienależy tym bardziej że wszędzie chodzę prywatnie więc przerażają mnie te wszystkie koszty ale ginekolog każe mi zrobić drugi raz bo tylko tak można wykluczyć np wadę serca. Czy to rzeczywiście co jakiś czas jest konieczne?


Ja miałam 12 tygodniu prenatalne + krew , czyli test Pappa oraz połowie 21 tygodnia miałam kolejne szczegółowe badanie usg, właśnie w celu sprawdzenia czy narządy maluszka a w tym serce dobrze się rozwijają To usg nazywa się połówkowe i jest bardzo ważnym badaniem.. I będę szła na jeszcze jedno usg tak około 30 tygodnia .
 
Ile razy miałyście robione usg 3d? Ja już raz miałam robione w 12 tygodniu i wszystko było ok i myślałam że to już wystarczy bo szczerze mówiąc dla mnie to do najtańszych nienależy tym bardziej że wszędzie chodzę prywatnie więc przerażają mnie te wszystkie koszty ale ginekolog każe mi zrobić drugi raz bo tylko tak można wykluczyć np wadę serca. Czy to rzeczywiście co jakiś czas jest konieczne?

Pierwsze słyszę żeby lekarz kierował na 3D. U mnie nikt nigdy nie miał takiej konieczności. Ewentualne wady można wykryć tez na 2D.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Ile razy miałyście robione usg 3d? Ja już raz miałam robione w 12 tygodniu i wszystko było ok i myślałam że to już wystarczy bo szczerze mówiąc dla mnie to do najtańszych nienależy tym bardziej że wszędzie chodzę prywatnie więc przerażają mnie te wszystkie koszty ale ginekolog każe mi zrobić drugi raz bo tylko tak można wykluczyć np wadę serca. Czy to rzeczywiście co jakiś czas jest konieczne?
Ja chodzę do lekarza który ma sprzęt z opcją 3d, więc co miesiąc takie usg. Niestety nie pomogę.

Laski jeśli macie komodę Ikea Malm obojętnie która, to mam na sprzedaż pasujący do niej przwiajak, drewniany biały, na sprzedaż. Niestety u mnie zmieniła się koncepcja mebli i przewiajak mi nie pasuje :-/

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile razy miałyście robione usg 3d? Ja już raz miałam robione w 12 tygodniu i wszystko było ok i myślałam że to już wystarczy bo szczerze mówiąc dla mnie to do najtańszych nienależy tym bardziej że wszędzie chodzę prywatnie więc przerażają mnie te wszystkie koszty ale ginekolog każe mi zrobić drugi raz bo tylko tak można wykluczyć np wadę serca. Czy to rzeczywiście co jakiś czas jest konieczne?

Ani razu ;) do diagnostyki podobno lepsze 2D, a to 3D to dla rodzicow bardziej...


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Milena wada serca w 3d chyba chce Cie naciągnąć. Serce bada się na połówkowym i szczegółowe badanie to "echo serca".

Co do przodu plywow może napisala tak bo minimalnie są inne od normy.
 
reklama
Do góry