reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem masohistka bo ogladalam :) ale ja tego bolu jeszcze nie znam[emoji23] [emoji23] [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Powinni go przytrzymać do finału [emoji23][emoji23] kobieta nie może się wycofać jak on [emoji3]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Dziękuję wam ślicznie o to mi chodziło z tym USG pewnie teraz trochę posiedzę w szpitalu więc będę non stop pisać a najlepsza wersja jest taka że do poniedziałku samo się zacznie [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My musimy wytrzymać do 10 i jeszcze dziecko wyprzeć. Dla mnie to takie porównanie jakbym miała sama sobie złamać rękę albo obciąć [emoji23] założę się że za ileś tam lat zadna nie będzie rodzić bez znieczulenia.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kempu ojej...to tak z zaskoczenia? Będzie dobrze. Dawaj znać.


A mnie nie chce przejść ten
zas#'-y ból gardła [emoji24] byłam wczoraj na dyżurze, bo dwa dni do porodu a bałam się jakiejś anginy, ale podobno nie, po prostu jakiś wirus zaatakował gardło, tylko czemu już trzeci dzień boli i nic nie lepiej....najbardziej się boję że zaraże małą podczas porodu jakąś infekcją [emoji30]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Kempu ojej...to tak z zaskoczenia? Będzie dobrze. Dawaj znać.


A mnie nie chce przejść ten
zas#'-y ból gardła [emoji24] byłam wczoraj na dyżurze, bo dwa dni do porodu a bałam się jakiejś anginy, ale podobno nie, po prostu jakiś wirus zaatakował gardło, tylko czemu już trzeci dzień boli i nic nie lepiej....najbardziej się boję że zaraże małą podczas porodu jakąś infekcją [emoji30]

7v8rikgno1ck7egs.png
Tez jestem chora koncowka . I sie balam. Czytalam duzo ze wbrew pozora dzieci sie nie zarazaja wlasnie . Dostaja od nas duzo przeciwcial uodparniajacych wlasnie na to na co chorujemy . [emoji5][emoji5][emoji5]
 
reklama
U mnie za to córka chora:/ Zamiast lepiej jest gorzej. Całą noc płakała, że ją ucho boli (plus kaszel i katar). Mąż nad ranem wrócił z kawalerskiego więc sama się z nią bujałam, dziś jak wróci z pracy poleci do lekarza. Ja się nie pcham tam w zarazki. Mam nadzieje, że szybko jej przejdzie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry