reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A mi się dziwnie zmniejszył brzuch. Opadnięty jest już jakiś czas ale dzisiaj zauważyłam,że po prostu zrobił się mniejszy. Miała tak któraś?
Dziecko rusza się normalnie

A może dzidziuś ustawił się już do porodu? Mój już tak zszedł w 36 tygodniu! Tyle,że jak narazie nie chce wyleźć! Ja dopiero zauważyłam,że brzuch mi się obniżył jak nie mogłam pępka zauważyć
 
reklama
Skoro ktoś wywołuje to się melduję u mnie zaczynają być schody, pokarm mam ale sutki standardowo krwawią są obrzęki miałam żadnych kapturków nie używać ale boli jak cholera i nie jestem w stanie małej przystawić. W nocy dałam mleczka trochę i małej chyba się cofnęło w nosek i biegłam jak głupia na boso do pielęgniarek noooo więc nikt nie obiecywał że będzie kolorowo ale jeśli któraś może pomódlcie się abym jutro wyszła bo to w sumie trzecia/czwarta doba [emoji16] a nigdy nie udał mi się wyjść tak wcześnie zawsze coś wychodziło, jedyny sukces to że mała narazie nie jest żółta i straciła 150 gr więc chyba w normach... cieszę się że was mam serio to forum dużo mi dało

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja używałam silikonowe nakładki do karmienia i krem do borodawek lansinoh! Teraz też zakupiałam bo byłam zadowolona!
 
Dzięki zalogowałam się na laptopie i też już zobaczyłam

Hehehe oglądam na TVP "Wspaniałe Stulechie" Hiurem urodziła a darła się jakby ją żywcem ze skóry obdzierali.

Dzwoniłam do położnej ze szkoły rodzenia. Jadę na 19:20 po wywiad położniczy na izbę i lekcję parcia markowanego. Myślałam że mi się nie przyda ale mała się przekręciła to szykuję się na poród sn
 
Ostatnia edycja:
A mój organizm chyba zbiera na to siły. Ciągle chce mi się spać i nic mi się nie chce. Ale tak to zero skurczy,bóli itp. Kiedy to nastąpi?
Ale widać u Ciebie suwaczek

Zajac Czerwcowy wrzuć na luz tak jak my i Cię zaskoczy! Tak miałam z dwiema pierwszymi ciążami! Zero przepowiadaczy,poprostu nagle się zaczęło! I teraz staram się nie myśleć tylko żyć codziennością,może wkońcu zaskoczy
 
Dzięki zalogowałam się na laptopie i też już zobaczyłam

Hehehe oglądam na TVP "Wspaniałe Stulechie" Hiurem urodziła a darła się jakby ją żywcem ze skóry obdzierali.

Dzwoniła do położnej ze szkoły rodzenia. Jadę na 19:20 po wywiad położniczy na izbę i lekcję parcia markowanego. Myślałam ze mi się nie przyda ale mała się przekręciła to szykuję się na poród sn


A to ci mała! Zachciało się jej przekręcania! Mi gin wcześniej mówiła,że jakby się przekręcił to położna by do mnie przyjeżdżała i robiła ćwiczenia i masaż brzucha! Ale na szczęście siedział i siedzi w dobrym kierunku
 
u mnie lekarz powiedział że jak się nie przekręci to cc
i w sumie jak byłam na wizycie to sprawdzał tętno i powiedział że chyba jest pośladkami w dół
ale po wizycie miałam zaraz usg i tu niespodzianka
przez całą ciążę miałam taki brzuch jak rozlany teraz tak jakby z boków mi zeszło

rany jak ten czas w domu leci prawie nic nie zrobiłam a już 13-ta :o
 
Wicie gniazda nieee u mnie lenistwo:) dopiero dzisiaj przychodzi mi lozeczko nie moge doczekac sie skladania I ubierania:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ckaidqk3gmavjquw.png
 

Załączniki

  • 19074022_1659725297401130_816940940_n.jpg
    19074022_1659725297401130_816940940_n.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 156
Do góry