reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja przyjaciółka tak miała, tzn. nie czuła przepowiadaczy, pewnego dnia wody jej odeszły, następnego tuliła już synka :)
Ja słyszałam już wiele historii od znajomych,że ledwie do szpitala dojechały. Ja właśnie taki poród sobie szykuję ;)
Witam ;-) rozwarcie na opuszek. Mały 3800g, więc duży chłopak się szykuje i dlatego czas na wyjscie. Jak nie urodze do poniedziałku,a na 12.06 mam termin to najprawdopodobniej pójdę na oddział i zaczniemy wywoływać :-) tak więc czekamy!
Masaż szyjki też miałam, i od tego czasu czuje, podbrzusze jak na okres a wczesniej nawet jednego skurczu nie miałam
Teraz jadę na. pizze i potem seks, pierwszy od jakiś 6 miesięcy więc może to pomoże po takim czasie :-)

Trzymam kciuki za rodzace mamuśki.
Ps Rybcia gratulacje [emoji323] [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Smacznej pizzy i udanego sexu ;)

Mnie wcześniej po seksach bolał brzuch jak na okres a od dwóch dni nic a nic . Nie wiem czemu
 
reklama
Karabesque urodziła. To chyba ona na fb widziałam.


Też mam skurcze i co z tego, jak krótkie i nieregularne [emoji21]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Rybcia gratulacje!
A ja dzis o 12 wyladowalan w szpitalu bo od 9 mialam takie skurcze ze myslalam ze umre. Niestety akcja nie poszla dalej ale zostawili mnie na oddziale. W sumie ucieszylam sie ze bedzie tak spontanicznie zamiast czekac i odliczac do cc... A tu nic. No niestety musze poczekac. Jestem sama na sali prawie jak Vip ;)

 
Witam ;-) rozwarcie na opuszek. Mały 3800g, więc duży chłopak się szykuje i dlatego czas na wyjscie. Jak nie urodze do poniedziałku,a na 12.06 mam termin to najprawdopodobniej pójdę na oddział i zaczniemy wywoływać :-) tak więc czekamy!
Masaż szyjki też miałam, i od tego czasu czuje, podbrzusze jak na okres a wczesniej nawet jednego skurczu nie miałam
Teraz jadę na. pizze i potem seks, pierwszy od jakiś 6 miesięcy więc może to pomoże po takim czasie :-)

Trzymam kciuki za rodzace mamuśki.
Ps Rybcia gratulacje [emoji323] [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Super, powodzenia [emoji110]️

Oj ja bym się też poprzytulała z mężem, ale chyba nie damy rady :/

P.s. właśnie miałam jeden mocny skurcz - aż się zdziwiłam, bo serio oddech musiałam pilnować. Oby tylko szyjka chociaż miękła od tego hehe




74703e3kkwoaumma.png
 
Karabesque urodziła. To chyba ona na fb widziałam.


Też mam skurcze i co z tego, jak krótkie i nieregularne [emoji21]

7v8rikgno1ck7egs.png

To ja mam takie 1-1,5 min. ale nie regularne właśnie i w sumie dopiero I taki już silny. W poprzedniej ciąży takie straszaki męczące miałam 2 tyg. około, mam nadzieję, że teraz albo w jedną albo w drugą ;) niech sobie macica ćwiczy, ale bezbolesnie [emoji6]




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja wam powiem tyle przez to że sama prosiłam o wywołanie stwierdzam że warto poczekać jeśli ma się możliwość oczywiście do terminu bolało jak sam skur.....oxsy, czopek, domiesniowy zastrzyk, miałam błagać o CC ale i tak krótko rodziłam teraz mąż się podwiązuje bo nigdy nie będę się kochać... Ale niunia jest cudna to fakt jak ja umyją to dodam zdjęcie ale swoją drogą u mnie mogło być tragicznie przez tą pochwę....więc nie bójcie się bo były i taki co w 10 min rodziły

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja witam się z Wami z oddziału patologii. Czekałam na przyjęcie 4godz,a potem jeszcze na łóżko,bo jest oblężenie. Dzisiaj nic nowego się nie dowiedziałam..zobaczymy jutro,ale mam nadzieję,że długo tu nie zabawię..
Ps. Leżę z dziewczyną,która jest tu 2miesiące!! Masakra....
 
Do góry