reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Vanilia gratulacje [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
U mnie bez zmian ... juz nie wiem co myslec! Skurcze mialam przez cala noc w pewnym momencie juz robily sie dosyc bolace do tego bol z krzyza i ten okresowy ale w tej chwili zostaly same skurcze [emoji45] no ja nie wiem czy jakas inna jestem czy co [emoji33] [emoji26]
 
Vanilia, sasanka gratuluję strasznie, strasznie [emoji8][emoji8][emoji8] a jo pewnie odpoczywa albo dajecw łeb swojemu facetowi ja miałam ochotę mu krzywdę zrobić hihi takie to głupie jak teraz o tym myślę on biedny czekał...
Powiem wam co mi się nasunęło na myśl, kobieta to jednak ogromnie dużo potrafi znieść, głównie chodzi mi fizycznie, nie zdawałam sobie sprawy że mam w sobie taką moc, no a u mnie tak nie spałam od 11 do 2 w nocy bo oczywiście problem z cycami non stop mała była...a ja bałam się że ze zmęczenia udusze ją cyckiem więc poszłam po mleko śpi do tej pory ja aż nie mogę uwierzyć że spałam...

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale się dziaje, gratuluję świezym mamusiom ;)

U mnie noc zawalona, śniły mi się skurcze,kogoś poród... ale to tylko sen :(
Dziewczyny ja Was tylko prosze nie wykorzystajcie limitu szybkich porodów[emoji23]! .... ja też chce express.. a takie tempo Macie że ja coś czuje ze zostane tu sama do rozpakowania [emoji53]

5djylbetecfse5n6.png

Spokojnie, jeszcze trochę nas jest z dwupaku, może w pełnię nas ruszy ;) ?
 
Do góry