reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Wstałam dzisiaj, piękne słońce, pomyślałam, że idealna pogoda na spacer. Ale potem zobaczyłam, że jest -20 i największy smog w Polsce, więc chyba się zastanowię :(
U nas to samo.
Zostaje w domu:)
W ddtv też Gardias prowadzi pogode a tam biegacz i ona od razu-gdzie maska? Sprawdzajcie smog bo aktywność fizyczna w takich warunkach to GŁUPOTA

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Ja idę w następnym tygodniu wybieram się już tydzień ale mi się nie chce e iść przez te mrozy ale idę już w następnym tygodniu na pewno [emoji38] bo nie zrobię tego do wizyty [emoji39]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam wyniki... Dalej mam anemię. Będę musiała na noc brać żelazo może jakoś zadziała. Wizyta we wtorek i zobaczymy co powie dr
 
Dopiero 15.03, dlatego szukam na własną rękę co to może oznaczać :/

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
Agata, zadzwoń do lekarki i przekaż, że Cię te wyniki niepokoją. Jezeli uzna, że rzeczywiscie są poza normą to moze przyspieszy wizytę. Nie ma sensu się denerwowac niepotrzebnie.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę ze jest nas więcej przekładających badanie glukozy [emoji23] również wybieram sie w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w poniedziałek bo w czwartek wizyta, na której musze mieć wyniki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja dopiero we wtorek mam wizytę u swojej gin i dopiero wtedy da mi skierowanie na glukozę, więc jeszcze mam trochę czasu. Ale zazdroszczę tym z Was, które mają to już za sobą :) Może któraś pójdzie za mnie? ;)
 
Widzę ze jest nas więcej przeglądających badanie glukozy [emoji23] również wybieram sie w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w poniedziałek bo w czwartek wizyta, na której musze mieć wyniki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez mam w czw wizytę a na glukoze ide w sobote, maz ma wolny weekend to pójdzie ze mna:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Ja dopiero we wtorek mam wizytę u swojej gin i dopiero wtedy da mi skierowanie na glukozę, więc jeszcze mam trochę czasu. Ale zazdroszczę tym z Was, które mają to już za sobą :) Może któraś pójdzie za mnie? ;)
Powiem Ci, że u mnie oprócz uczucia głodu na szczęście nie było źle, wydaje mi się, że dużo osób demonizuje to badanie (oprócz tych, które już wiedzą, że źle się dla nich kończy ;))

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry