reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Kasiaa12 Ja też planuje Iść na usg 17.10 To czekamy razem może razem uda nam się jakoś wytrwać do tego sadnego dnia. Ja 17 października z om będę mieć 8i1 a z owu bo była w 21dc 7i1 więc to wszystko rozstrzygnie bez żadnych złudzeń.
 
Witam nowe czerwcowe mamusie :-) ja w piątek idę do lekarza to będzie licząc od ostatniej @ 6t2d więc coś czuje ze jeszcze może nic nie zobaczyć ale już trochę spokojniejsza może będę po rozmowie z lekarzem :-) nasz to będzie pierwsze dziecko o które świadomie się staramy więc dla męża powiedziałam od razu pokazując test i wyjaśniając co to znaczy,przy drugim pewnie zrobiła bym mu niespodziankę jakąś :-) w pracy powiedziałam tylko osobom które ustalają co mam robić by nie robić nic ciężkiego a rodzinę najbliższą poinformujemy jak będę wiedzieć że wszystko jest ok. Mąż chce od razu w ten weekend jeśli w piątek zobaczymy serduszko bo chcę już opic dzidziusia ale to będzie połowa 6 tygodnia a ja chcę poczekać do 10-12 tyg więc pewnie jeszcze poczekamy

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dołączam do was w 5t5dc. I od razu stawiam pytanie: jakie miałyście pecherzyki w milimetrach? Dzis lekarz potwierdził u mnie ciąże stwierdzając "pęcherzyk 4mm". Nie skomentował tego, ale wydaje mi się to bardzo mało.
 
My się świadomie staraliśmy to mąż wiedział, że test robię. Z resztą jakiś dziwne by mi było trzymać to w tajemnicy przed nim.
Czy któraś z Was ma mdłości i wymioty?

@sjokolade ja w 5+1 miałam 8 mm pęcherzyk. Każda z nas jest inna i najlepiej nie porównywać się do nikogo. Zarodka jeszcze nie miałam wtedy.
 
My się świadomie staraliśmy to mąż wiedział, że test robię. Z resztą jakiś dziwne by mi było trzymać to w tajemnicy przed nim.
Czy któraś z Was ma mdłości i wymioty?

@sjokolade ja w 5+1 miałam 8 mm pęcherzyk. Każda z nas jest inna i najlepiej nie porównywać się do nikogo. Zarodka jeszcze nie miałam wtedy.
Mój mąż też dowiedział się przy pierwszym wyniku bety.
Mdłości nie mam i nie wymiotuje. Czasami ciężko na żołądku jak coś zjem. Dziś 5t4d.
W piątek idę do mojego gina do szpitala a 11.10 prywatnie. Założy wtedy kartę ciąży.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż też dowiedział się przy pierwszym wyniku bety.
Mdłości nie mam i nie wymiotuje. Czasami ciężko na żołądku jak coś zjem. Dziś 5t4d.
W piątek idę do mojego gina do szpitala a 11.10 prywatnie. Założy wtedy kartę ciąży.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo podobnie jak u mnie tylko U mnie 5t5d :-) mdłości w sumie też nie mam tylko wczoraj lekko mnie zemdlilo wieczorem i dziwnie się czułam w pracy, miałam nocke i na początku zmiany myślałam że będzie ciężka noc i będę wymiotować ale o dziwo nie :-) też mam często dyskomfort na żołądku po zjedzeniu
No i też pierwsza wizyta w piątek U lekarza jednego ale nie chce by on prowadził moja ciążę a ten który chce by mnie prowadził to dopiero na.początku listopada do niego idę więc póki co zostaje mi ten lekarz :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My się świadomie staraliśmy to mąż wiedział, że test robię. Z resztą jakiś dziwne by mi było trzymać to w tajemnicy przed nim.
Czy któraś z Was ma mdłości i wymioty?

No my też się świadomie staraliśmy, ale przy moich nieregularnych cyklach (26-35 dni) to i tak byłam w stanie zrobić Małżonkowi niespodziankę :D
Co do wymiotów/nudności to dzisiaj jakoś tak czuję się niewyraźnie, zupełnie bie mam ochoty na jedzenie i kilka razy po jedzeniu mnie trochę mdliło - ale (odpukać) póki co to jest zupełnie znośnie ;)
 
Dzięki Olasec ze zechciałas sie wypowiedzieć. To miłe ze chociaż Ty jedna :)
Tak myśle i myśle i chyba wymyśliłam. Mam cykle regularne 34dni. Ciąża powinna byc zatem młodsza o około tydzien niz by liczyć normalnie. Wiec powinno byc chyba Ok.
 
reklama
Dzięki Olasec ze zechciałas sie wypowiedzieć. To miłe ze chociaż Ty jedna :)
Tak myśle i myśle i chyba wymyśliłam. Mam cykle regularne 34dni. Ciąża powinna byc zatem młodsza o około tydzien niz by liczyć normalnie. Wiec powinno byc chyba Ok.
Jestem w tym samym tyg co ty i to moja pierwsza ciąża a do lekarza mam.w piątek więc nie wiem czy pęcherzyka ma odpowiednią wielkość to nie udzielam się by nie wprowadzić w błąd :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry