reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja sie cc boje. Mimo ze wiem ze nie ma reguły [emoji6] tego calego bolu po nim[emoji58]
Ja wieczorem po sn normalnie sie czulam a na następny dzien to juz w ogóle bylam jak mlody bog [emoji14]
Ja nie zdążyłam się zacząć bać bo tak nagle sytuacja się zmieniła i trzeba było jechać na blok. Może to i dobrze bo nie miałam czasu na myślenie. Cieli mnie przed północą a o 14 pozwolili wstać. Przez pierwsze dni ból był ale do zniesienia. Zajmowałam się Mała cały czas. Przez pierwszy tydzień (do ściągnięcia szwów) chodziłam zgarbiona a oo dwóch tygodniach zapomniałam że miałam cc. Mimo to chciałabym teraz sn :)
 
reklama
Ja bym tylko chciała SN. Cc mnie przeraża.
I mam nadzieje ze za trzecim razem juz nie bede miała nacięcia krocza, bo potem strasznie sie siada [emoji31]
 
Ja bym tylko chciała SN. Cc mnie przeraża.
I mam nadzieje ze za trzecim razem juz nie bede miała nacięcia krocza, bo potem strasznie sie siada [emoji31]
Oj te pierwsze dni to rzeczywiście moze by.c ciezko z siadaniem ale jak dla mnie to nie bylo az takiej tragedii, szybko mi szwy sie zaczely rozpuszczac.
Ja nie zdążyłam się zacząć bać bo tak nagle sytuacja się zmieniła i trzeba było jechać na blok. Może to i dobrze bo nie miałam czasu na myślenie. Cieli mnie przed północą a o 14 pozwolili wstać. Przez pierwsze dni ból był ale do zniesienia. Zajmowałam się Mała cały czas. Przez pierwszy tydzień (do ściągnięcia szwów) chodziłam zgarbiona a oo dwóch tygodniach zapomniałam że miałam cc. Mimo to chciałabym teraz sn :)
No to dobrze ze nie zdazylas sie przestraszyć [emoji6]
Jakoś mnie przeraża ze w ogole jest pozniej jakis ból[emoji57] przy sn to kilka godzin bolu i juz a po cc jednak moze to dluzej trwać i nie wiem jakbym sobie wtedy poradzila tym bardziej ze na mnie malo ktore leki działają [emoji57]
 
To prawda.... Też mnie nacieli i najlepsze ze do teraz miejsce nacięcia mnie boli szczególnie podczas przytulan...

Ojej :/ ja sie bałam pierwszych przytulasków po cięciu ale na szczescie nic nie bolało ani nie pękło [emoji23] M. tez mówi ze nie czuł różnicy.
Ale jednak tej przyjemności odmowie z chęcią.
 
Ojej :/ ja sie bałam pierwszych przytulasków po cięciu ale na szczescie nic nie bolało ani nie pękło [emoji23] M. tez mówi ze nie czuł różnicy.
Ale jednak tej przyjemności odmowie z chęcią.
Ja pierwsze seksy po porodzie wspominam chyba gorzej niż sam poród, aż się wtedy popłakałam, tak bylo okropnie dobre kilka miesięcy tak
 
reklama
Do góry