reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hey dziewczyny, któraś z Was ma pas ciążowy podtrzymujący brzuch? Mi poleciła położna, mówiła że odciąża plecy, nie obniżają się narządy a tym samym nie ma problemu z moczem, nie ma rozstępów bo skóra tak się nie naciąga, itd itp. A i co najważniejsze brzuch nie opada. Jakie macie zdanie? Miała któraś z Was lub ma?
 
reklama
Hey dziewczyny, któraś z Was ma pas ciążowy podtrzymujący brzuch? Mi poleciła położna, mówiła że odciąża plecy, nie obniżają się narządy a tym samym nie ma problemu z moczem, nie ma rozstępów bo skóra tak się nie naciąga, itd itp. A i co najważniejsze brzuch nie opada. Jakie macie zdanie? Miała któraś z Was lub ma?

Ja sobie kupiłam taki Link do: Pas ciążowy regulowany czarny Carriwell . Nie wiem czy to zasługa pasa, czy może ciąża nie jest jeszcze tak zaawansowana (22 tc) ale póki co plecy nie bolą, rozstępów też nie mam. Jeśli chodzi konkretnie o ten pas, to jest całkiem fajny i wygodny, tylko trochę ciężko go zakładać, bo ma niesamowicie mocne rzepy z tyłu.Ale może dzięki temu dobrze trzyma brzuch, nie przesuwa się i faktycznie czuć usztywnienie części lędźwiowej.
 
Dziś miałam usg połówkowe. Muszę mieć jeszcze w 30 tygodnu. Bo dziecko było tak ułożone, że dziecko było coś zbadać . Ogólnie się udało ale serce było problem zbadać . Na obecną chwilę jest wszystko ok . Dziecko waży niby 500 gram. Nie wiem czy to dużo czy mało . Niby na ten czas ok . Mam o siebie dbać i uważać. Poza tym mam problemy z ciśnieniem biorę dopegyt na to. Pan doktor bardzo miły i w ogóle . Mówił, że pilnować wagi bo przy nadciśnieniu z wagą dziecka moze być różnie bo może się urodzić małe albo będzie mieć odpowiednią wagę.
 
To są zdjęcia z usg połówkowego, które miałam dziś. I nie wiem niby wszystko na obecną chwilę jest ok . Mimo to mam w 30 tygodnu znowu mieć badanie. Czy ktoś z Was może zerknąć na to wszystko i powiedzieć czy na pewno jest ok ? W ogóle 15809870940704859414560606505989.jpg15809871465056893321822898926827.jpg15809870430452899614538385741886.jpgjuż teraz sama nie wiem po tym dzisiejszym badaniu który to tydzień 🤣 co chwilę coś innego wych15809871754028416008224084937748.jpg15809872210627280090308631751864.jpgodzi.
 
To są zdjęcia z usg połówkowego, które miałam dziś. I nie wiem niby wszystko na obecną chwilę jest ok . Mimo to mam w 30 tygodnu znowu mieć badanie. Czy ktoś z Was może zerknąć na to wszystko i powiedzieć czy na pewno jest ok ? W ogóle Zobacz załącznik 1076896Zobacz załącznik 1076897Zobacz załącznik 1076892już teraz sama nie wiem po tym dzisiejszym badaniu który to tydzień 🤣 co chwilę coś innego wychZobacz załącznik 1076899Zobacz załącznik 1076900odzi.
Badanie w 30tygodniu to raczej podstawa 😉 nie ma się co martwić. Są 3 usg takie ważne w ciąży- ok 14tyg, 18-22 i 30tydz. Ja wczoraj też miałam połówkowe 🙂 20tydzień, córeczka waży 319g i bardzo ruchliwa była
 
Badanie w 30tygodniu to raczej podstawa 😉 nie ma się co martwić. Są 3 usg takie ważne w ciąży- ok 14tyg, 18-22 i 30tydz. Ja wczoraj też miałam połówkowe 🙂 20tydzień, córeczka waży 319g i bardzo ruchliwa była
A możesz zerknąć na zdjęcia jakie dodałam wyżej i powiedzieć czy wszystko jest ok ? Niby lekarz mówił mi że wszystko jest ok ale Ja nie wiem :/ nie znam się na tych wynikach wszystkich dziwne niektóre te słowa są 🤣
 
reklama
A możesz zerknąć na zdjęcia jakie dodałam wyżej i powiedzieć czy wszystko jest ok ? Niby lekarz mówił mi że wszystko jest ok ale Ja nie wiem :/ nie znam się na tych wynikach wszystkich dziwne niektóre te słowa są 🤣
Ja mam inaczej opisane- pewnie inna maszyna. Myślę, że nie masz się czym martwić- opisane masz w normie i wykresy też tak wyglądają 😉 Ja też się martwiłam, że mam mały brzuch, dziecko mało waży ale jest kruszynką jak mama i wszystko jest ok 🙂 Odpoczywaj
 
Do góry