reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Moja ginekolog ma taką zasadę że od 38 tygodnia robi KTG często. Widocznie NFZ płaci a ona jest spokojna że wszystko ok :-)

Gratulację, ja się nastawiałam na poczætek czerwca albo i maj a tu będę z was ostatnia :-/
Bardzo dobrze, że monitoring jest częsty:). Ostatnia to pewnie będę ja ;), bo 25.06 u mnie hehe.
 
reklama
Aaa to ja nie mam wykupionego prywatnego ubezpieczenia z pracy bo zakład nie podpisał z żadnym umowy wiec lipa ;) ale dzięki że mówisz [emoji8]
Ja mam w pracy wykupione ubezpieczenie grupowe z PZU, jak dostałam wypis ze szpitala to weszlam na stronę PZU i tam jest zakładka zgłoś szkodę na zdrowiu chyba czy coś takiego i postepujesz po kolei wg instrukcji, będziesz potrzebowała skan dowodu osobistego i wypisu ze szpitala [emoji4]
 
A wiecie co mi na szkole rodzenia i jeszcze w Internecie drugi raz czytałam i mówili że nie powinnysmy skakać na piłce że wtedy nawet można zahamowac porod A jak chcemy sobie ulzyc to siedzieć na piłce z szeroko rozstawionymi nogami i kręcić biodrami
To rób przysiady :), jeśli nie masz piłki, żeby poskakać. Zawsze też możesz z mężem poszaleć ;).
 
Trzymam kciuki :). Mam nadzieję, że idzie sprawnie :). Daj znać jak będziesz mieć siłę:).
Dziękuję 🙂 poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 😮 jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach 😍 z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm🙂 niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili 🤩 Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki 😘
 
Dziękuję [emoji846] poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 [emoji50] jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach [emoji7] z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm[emoji846] niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili [emoji2956] Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki [emoji8]
Gratuluję
 
Dziękuję 🙂 poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 😮 jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach 😍 z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm🙂 niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili 🤩 Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki 😘
szybko poszło, gratuluje ❤️😘 teraz odpoczywajcie i dużo zdrowka.
To twoja pierwsza ciąża?
 
Dziękuję 🙂 poszło bardzo sprawnie, o 20 zaczęłam mieć skurcze a o 22 weszłam do szpitala, godzina 23 mówią mi że mam 5 cm rozwarcia i duże dziecko z wagą 4200 😮 jeszcze jak Wam pisałam skurcze były bardzo znośne a 30 min po tym trzymałam już małą na rękach 😍 z wagą jak się okazało 3600 i długością 57 cm🙂 niestety pękłam podczas parcia bo główka wyniosła 37 cm i mam szwy, ale jestem najszczęśliwsza na ziemi w tej chwili 🤩 Trzymam teraz za Was wszystkie mocno kciuki 😘
No gratulacje :). Dosłownie express :). Przykro mi, że pękłaś, ale szybciutko się zagoi :). No i masz już malutką brawo dziewxzynki. A teraz cieszcie się sobą .
 
reklama
Do góry