reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Tak wiem, tyle że ja chce być jednoczesnie na rodzicielskim urlopie i do jego końca pracować na umowę o dzieło.. a wtedy nie przysługuje- ale mam dzieki temu troche kasy wiecej przez ten czas- a szykuje mi się budowa itd. Ale.. myślę że nie stanie się jakas tragedia jak przestanę karmic i przejde na mm..zawsze to jakaś "wolnosc". Vhociaz latwo sie mowi.. ale w sumie oprócz karmien nocnych bo trzeba wstawać to lubie jak sobie tak cyca cycusia i tak słodko na mnie patrzy albo jak patrzy na cycusia zanim dostanie hehe..
@doria wiesz ze jest mini lodowka USB do samochodów za jakieś 60zl ? Wejdzie tam puszka coli czyli jakies 200ml mleka by było 😀😀😀😀
Tylko ze ja nie jeżdżę samochodem a teamwajem 🤦‍♀😂🙈

U nas zmieniło się duzo względem snu wieczornego, młody z płaczu przeszedl na darcie się "aaa" w sensie do snu ja śpiewam aaa kotki dwa ,a Oli za mną AAAAAAAA! 😂😂😂😂😂😂😂 oczywiście przy tym ma oczy zamkniete 🤦‍♀️
 
reklama
to wyglada tak
Oli: "AAAAA a gu ,AAAAAA! A gu a gu a gu "
Hahahah moja sie tak drze , tzn mocno krzyczy jak się chce jej spac.. ale tylko za dnia, a wieczorem sie kreci, co chwile wypluwa i wola smoczek 😑😑 zawsze wiexzorem z 30-60min usypiania.. jak za szybko.poloze np po 10 min to za jakieś 30min juz slysze na niani placz..
I wow.. nie wiedziałam że mamy tutaj kierowcę tramwaju i to kobitkę 😀 zapewne rodzynek jesteś.. chociaz kto wie, u mnie w mieście nie ma tych machin 😁
 
laski a jak u was wyglada kładzenie spac maluchów? Moja zawsze jak ja usypiam na nocne spanie to strasznie się wierci i marudzi. Niektóre z was juz maja starsze maluchy- podobno nerowowe zachowania wieczorne niemowlakow mijaja z 3 miesiacem... prawda to? Zauwazylyscie jakies zmiany wieczorem na plus ?
U nas jest gorzej niż było... Dawniej zadypiala przy piersi lub nosząc na rękach a teraz co wieczór wrzask od kilku dni... I wszystko źle 🤦‍♀️mam nadzieję że jutro jakoś to będzie bo mam wyjściowe na miasto 😀
 
Tylko ze ja nie jeżdżę samochodem a teamwajem 🤦‍♀️😂🙈

U nas zmieniło się duzo względem snu wieczornego, młody z płaczu przeszedl na darcie się "aaa" w sensie do snu ja śpiewam aaa kotki dwa ,a Oli za mną AAAAAAAA! 😂😂😂😂😂😂😂 oczywiście przy tym ma oczy zamkniete 🤦‍♀️
I faktycznie ciezko byłoby sciagac mleko.. 😀 mnie ciekawi co jak ci się chce siku 🤔 co ile macie przerwę?
 
U nas jest gorzej niż było... Dawniej zadypiala przy piersi lub nosząc na rękach a teraz co wieczór wrzask od kilku dni... I wszystko źle 🤦‍♀️mam nadzieję że jutro jakoś to będzie bo mam wyjściowe na miasto 😀
Wow.. jeszvze zasypiala przy piersi ?? 😵 moze jakis skok sie szykuje albo taki okres i tyle..
Moja odpukac od 3 nocy ladnie spi.. daje inne krople.i chyba wkoncu odpukac jakies zaczęły na nią działać.. wczoraj padł rekord w jej spaniu, od 20 do 1: 30, gdybym wiedziała że tak będzie to bym poszła nyny o 22 i bym se wkoncu pospala trochę dłużej niż 2h.. a tak czekałam do 23 az sie obudzi az wkoncu zasnelam 😅😅 dzisiaj pewnie szybciej sie obudzi bo.moj madry mąż napoił ja woda jak mnie nie było i dość duzo jej wypila przez co wieczorne karmienie byly bardzo krótkie i pewnie srednio sie najadla..
 
Moja dalej wieczorem zasypia przy piersi, ale w dzien to nie wiem jak ją uspac. Przysypia tylko na kilka minut. Jedynie przy piersi pośpi dłużej i to też nie zawsze.
Ja bym chciała rozszerzać dietę na początku października. Teraz mała ma 16 tygodni. Tylko muszę jeszcze poczytać co się teraz podaje na początku.
A kiedy planujecie wracać do pracy?
Ja pierwsza corke karmilam rano i wieczorem jak wrocilam do pracy. Mniej więcej do roku. Ale trochę smutno bylo jak odstawialam.
@Martyna Kołodziejczyk jak u was?
 
reklama
Moja dalej wieczorem zasypia przy piersi, ale w dzien to nie wiem jak ją uspac. Przysypia tylko na kilka minut. Jedynie przy piersi pośpi dłużej i to też nie zawsze.
Ja bym chciała rozszerzać dietę na początku października. Teraz mała ma 16 tygodni. Tylko muszę jeszcze poczytać co się teraz podaje na początku.
A kiedy planujecie wracać do pracy?
Ja pierwsza corke karmilam rano i wieczorem jak wrocilam do pracy. Mniej więcej do roku. Ale trochę smutno bylo jak odstawialam.
@Martyna Kołodziejczyk jak u was?
Różnie, zależy od dnia ;) kąpiel koło 20 lub po 20 zależy czy śpi jeszcze to czekam aż się obudzi , potem ją karmie i albo zaśnie od razu albo jeszcze sobie pogada z nami i w ogóle. Często leży sobie Jeszce z nami i wystarczy że trzyma mnie za palec i nagle zaśnie 😂 nocki super są bo śpi bardzo ładnie budzi się o 1 lub po 1 a potem kolo 3 lub po 3 na jedzenie są dni że jak śpi mniej w dzień to potem jak zaśnie to w nocy się obudzi raz 😂 potem budzi się gdzie tak 5 lub 6 a potem po 7 i wtedy już ogarniam ją typowo na nowy dzień :) więc jest super!
 
Do góry