reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Musze przepracowac do konca miesiąca bo dostałam nowa umowę wiec do konca października to minimum ze popracuje, nauczę swoja nowa koleżankę na zastępstwo i wtedy bede myślała o zwolnieniu [emoji3526]
 
reklama
Narazie planuje prywatnie i poród tez a czy na nfz chodzić... Tylko na bezpłatne badania konieczne chyba [emoji23] u mnie na nic innego ci lekarze sie nie nadają
 
Ja będę prowadzić ciążę u ginekologa z pakietu luxmedu. W poprzedniej ciąży byłam zadowolona i ogólnie jestem zadowolona z tej doktorki. Więc chcę aby i tą ciążę mi szczesliwie poprowadziła [emoji4]
Ale USG 12tyg i to okolo 20tyg jakoś oraz pod koniec ciąży 3D robiłam (i będę robić) również prywatnie u lekarza który pracuje w szpitalu w którym ponownie chciałabym robić. U niego też się umawiałam na CC, ale nie wyszło bo syn przyszedł na świat dzien wcześniej [emoji4]
W pakiecie mam też cały komplet badań więc i badania na szczęście bezpłatne [emoji4]
 
U mnie w pracy wyłączyli luxmed z końcem lipca na moje nieszczęście [emoji24][emoji24] mamy teraz enel med więc pasuje z nim, n8e podoba mi się
Ja będę prowadzić ciążę u ginekologa z pakietu luxmedu. W poprzedniej ciąży byłam zadowolona i ogólnie jestem zadowolona z tej doktorki. Więc chcę aby i tą ciążę mi szczesliwie poprowadziła [emoji4]
Ale USG 12tyg i to okolo 20tyg jakoś oraz pod koniec ciąży 3D robiłam (i będę robić) również prywatnie u lekarza który pracuje w szpitalu w którym ponownie chciałabym robić. U niego też się umawiałam na CC, ale nie wyszło bo syn przyszedł na świat dzien wcześniej [emoji4]
W pakiecie mam też cały komplet badań więc i badania na szczęście bezpłatne [emoji4]
 
Wiecie z tym NFZ to zależy na jakiego traficie lekarza. Ja pierwszą ciążę chodziłam cała na NFZ, ani jednej prywatnej wizyty i powiem Wam że byłam bardzo zadowolona. Trafił mi się cudowny lekarz, czułam się zaopiekowana, był dokładny, odpowiadał na wszystkie pytania, kiedy trzeba było to dzwoniłam i przyjmował mnie w trybie pilnym także złego słowa nie powiem.
 
Hej dziewczyny, dolaczam sie i ja na czerwiec :) a dokladnie na polowe czerwca. To moja pierwsza ciaza i mam stracha. Takiego stresu to nawet w pracy nie mam. Beta ladnie przyrasta, pecherzyk ciazowy jest wszystkobw porzadku. We srode w przyszlym tygodniu ide na wizyte serduszkowa. Szukam pocieszenia bo naczytalam sie o obumarłych ciazach, poronieniach itd. Martwie sie czy wszystko bedzie w porzadku. Lekarz powiedzial ze bety mam wiecej nie robic. Dwa tygodnie czekania kolejnego na usg to okazuje sie bardzo duzo ! Czy tylko ja tak mam ? :) gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom !
 
Ja też pracuje w przedszkolu i lekarka już mnie wysłała na l4 właśnie z powodu tych chorób które lubią się pojawiać o tej porze a także w związku z tym że dzieciaki lubią czas i podlecieć i się przytulić noi głową w brzuch walnąć a w tym etapie lepiej nie ryzykować. Trochę protestowałam ale wiadomo maluszek najważniejszy [emoji3526]
Ja już najchętniej bym poszła, bo pracuje w przedszkolu jako nauczyciel i się stracham, że pojawi się choroba zakaźna. Rok temu o tej porze była bostonka [emoji3525] No ale ostatecznie lekarz zdecyduje. Zobaczymy, co mi powie ten, który będzie prowadził moją ciążę. W środę pierwsze spotkanie.
 
Ja będę chodzić prywatnie i z NFZ (oddział szpitalny - porodnia ginekologiczna) .Ponieważ mój lekarz prowadzący ma swój prywatny gabinet i pracuje w publicznym szpitalu ( gdzie chcę rodzić )- jest też tam poradnia dla kobiet- porodówka-szkoła rodzenia itd.
 
reklama
Czy u Was - dziewczyn których będą chodzić prywatnie, wiecie już ile Was będą kosztowały wizyty i poszczególne badania?
 
Do góry