reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

No właśnie, kiedy zaczynacie się smarować balsamami czy oliwkami? Dopiero jak zacznie coś widać czy już wcześniej żeby już skóra była natluszczona jak zaczniemy rosnąć?
Ja wcześniej. Zaczynam 7tc i już w tym tygodniu kupię Hipp [emoji846] Czytałam, że lepiej wcześniej przygotować skórę, żeby więzadła były bardziej elastyczne, a będą poprzez systematyczne nawilżanie.
 
reklama
Ja dziewczyny nie chce nikogo straszyć, ale w pierwszej ciąży się smarowalam dzień w dzień od kiedy wyszedł mi pozytywny test ciążowy, i w sumie to nic mi nie dało, bo mega rozstępy mi się porobiły. Jedyne co, to ominęło brzuch, ale u mnie biodra, piersi, pupa, uda masakra. Fakt faktem, że wiele też zależy od wagi początkowej i tego jakak szybko i czy dużo będziecie przybierac na wadze. Też czytałam że genetycznie też jakoś to ma wpływ.
 
Ja z córcia smarowalam się Elancyl i byłam bardzo zadowolona 2x dziennie od 3 miesiaca. Jest napisane, ze od 4, ale ja od trzeciego stosowałam. Zero rozstępów, chociaż bardzo się ich bałam, bo moja mama ze mną miała bardzo dużo. A ja nigdy brzucha nie miałam więc jak zaczęłam przybierać i brzuch nagle zaczął rosnąć w 6 miesiącu to myślałam, ze się nie pozbieram. Ale naprawdę zadnego nie mam, a brzuch już po 6 tyg. Od porodu Plaski (20kg przytyłam w ciąży z 47 na 67kg)
 
Potwierdzam! Mialam tak samo na brzuchylu nic ale cala reszta i tez sie smarowalam, moze dla swojego spokoju i świadomości ze zrobiłam co moglam zeby uniknąć
Ja dziewczyny nie chce nikogo straszyć, ale w pierwszej ciąży się smarowalam dzień w dzień od kiedy wyszedł mi pozytywny test ciążowy, i w sumie to nic mi nie dało, bo mega rozstępy mi się porobiły. Jedyne co, to ominęło brzuch, ale u mnie biodra, piersi, pupa, uda masakra. Fakt faktem, że wiele też zależy od wagi początkowej i tego jakak szybko i czy dużo będziecie przybierac na wadze. Też czytałam że genetycznie też jakoś to ma wpływ.
 
Ja wcześniej. Zaczynam 7tc i już w tym tygodniu kupię Hipp [emoji846] Czytałam, że lepiej wcześniej przygotować skórę, żeby więzadła były bardziej elastyczne, a będą poprzez systematyczne nawilżanie.
Dobre podejście, w przyszłym tygodniu jak już będę po badaniu to się zaopatrze w oliwke, no i piersi też będę smarować dlatego, że sporo urosły w ostatnich tygodniach :)
 
Ja dziewczyny nie chce nikogo straszyć, ale w pierwszej ciąży się smarowalam dzień w dzień od kiedy wyszedł mi pozytywny test ciążowy, i w sumie to nic mi nie dało, bo mega rozstępy mi się porobiły. Jedyne co, to ominęło brzuch, ale u mnie biodra, piersi, pupa, uda masakra. Fakt faktem, że wiele też zależy od wagi początkowej i tego jakak szybko i czy dużo będziecie przybierac na wadze. Też czytałam że genetycznie też jakoś to ma wpływ.
Myślę, że rzeczywiście dużo zależy od genów. Pocieszam się tym, że moja mama nie miała rozstępów i moją siostrę też nie dopadły.
 
Myślę, że rzeczywiście dużo zależy od genów. Pocieszam się tym, że moja mama nie miała rozstępów i moją siostrę też nie dopadły.
Moja nie miała także ja nie wiem po kim to mam haha :D trudno, taka moja uroda. Przyzwyczaiłam się do moich rozstępów i je zaakceptowałam. Wiadomo, że po ciąży jak już ciało wróciło "do siebie" to one zmniejszyły i się pobladly ale są i już nic tego nie zmieni. Najważniejsze że mam zdrowe dziecko a to tylko taka 'pamiatka' po tych 9 miesiącach :)
 
To ja będę smarować całe ciało, boczki, dupe, uda, cycki, brzuch... [emoji23]

Żartuję, wiadomo, że ciąża wiąże się z wieloma zmianami, ale bobasek wynagradza wszystko [emoji1768][emoji177]
 
reklama
Ja zacznę się smarować jak zobaczę serduszko [emoji4] ale też słyszałam żeby jak najwcześniej zacząć przygotowywać skórę. Smarowałam się oliwka HIPP na wieczór i balsamem palmers rano a po ciąży balsamem z Perfecta Mama. Na brzuchu, udach rozstępów nie mam, jedynie na piersiach po porodzie mi wyszły i uwidoczniły się jak skończyłam karmic i wróciły do normalnego rozmiaru...
 
Do góry