reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja już mam wózek, nosidełko dostaliśmy w prezencie , ciuszkow już też coraz więcej 😂 teściowa oszalała z tej radości że zostanie babcia i przynajmniej dwa razy w miesiącu kupuje jakieś ubranka , kocyk kupiła, ja też ostatnio poszalałam i dość sporo ciuszkow kupiłam nie mogłam się powstrzymać 😂😂
No to szalejecie :), z ciuszkami się nie dziwię sama już zaczęłam kupować :). Teraz tylko pokoik i inne gadżety, wózek pewnie na końcu ogarniemy.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa u mnie 24 tydzień ciąży. Dziś robiłam ogólne badanie moczu erytrocytu świeże wyszły 10-20 co mnie martwi w czwartek mam wizytę u swojego lekarza. Czy któraś z was miała podobny wynik?
Witaj na forum :).
Ja niby mocz mam ok więc nie pomogę, ale jak Mia napisała, żebyś się nie martwiła, a w czwartek już lekarz.
 
Też słyszałam o tym wózku. My się zdecydujemy na espiro next avenue- któraś z Was miała?
wiesz x-lander jest zgrabny i zwrotny i można go prowadzić jedną ręką :). Do tego ma pompowane koła, które są gładkie i łatwiejsze w czyszczeniu. A luknę na ten co Wy chcecie kupić :).
 
Czy któraś z Was przez ciążę ma taki problem z wynikami ogólnego moczu? Miałam już 2 razy antybiotyk. W tym tygodniu mam ginekologa i właśnie jadę zawieźć mocz do badania i na bank znowu nie jest super... Ja się wykoncze 😂😂 dodatkowo wiem że przez to że muszę się cewnikowac to ten mocz super też nie będzie ale ile można 😂 słyszałam że taki mój urok i że nie mam się spodziewać że wyniki będą super 😂 masakra przed ciąża nie miałam takich problemów a tu wiecznie coś. Jeszcze dziecko już robi się coraz większe i naciska mi na narządy bo wyniki krzywej mam bez szału A ogólnie z cukrem nigdy nie miałam problemów. Na pęcherz już też mi pewnie napiera dziecko bo rano mam blokadę jak chce zrobić siku niby chce a co do czego trochę poleci a potem jakby w ciągu dnia odpuszcza i leci ze mnie jak z kranu 😂😂😂 ostatnio się martwilam że chyba dziecko mało rośnie bo brzuch taki mały a chyba jednak się myliłam bo powoli robi się coraz większa piłka 😂 dodam że w kwestii problemów z moczem nie bolą mnie nerki , pęcherz też nie szczypie więc chyba to mój taki urok i dobrze się czuje.
 
Czy któraś z Was przez ciążę ma taki problem z wynikami ogólnego moczu? Miałam już 2 razy antybiotyk. W tym tygodniu mam ginekologa i właśnie jadę zawieźć mocz do badania i na bank znowu nie jest super... Ja się wykoncze 😂😂 dodatkowo wiem że przez to że muszę się cewnikowac to ten mocz super też nie będzie ale ile można 😂 słyszałam że taki mój urok i że nie mam się spodziewać że wyniki będą super 😂 masakra przed ciąża nie miałam takich problemów a tu wiecznie coś. Jeszcze dziecko już robi się coraz większe i naciska mi na narządy bo wyniki krzywej mam bez szału A ogólnie z cukrem nigdy nie miałam problemów. Na pęcherz już też mi pewnie napiera dziecko bo rano mam blokadę jak chce zrobić siku niby chce a co do czego trochę poleci a potem jakby w ciągu dnia odpuszcza i leci ze mnie jak z kranu 😂😂😂 ostatnio się martwilam że chyba dziecko mało rośnie bo brzuch taki mały a chyba jednak się myliłam bo powoli robi się coraz większa piłka 😂 dodam że w kwestii problemów z moczem nie bolą mnie nerki , pęcherz też nie szczypie więc chyba to mój taki urok i dobrze się czuje.

Ja miałam ciągle problem z wynikami moczu, ale zaczęłalm pić naturalny sok z żurawiny ( ważne 100% naturalnego soku! nie żaden napój żurawinowy). Sam sok żurawinowy jest strasznie kwaśny, ale ja sobie dolewam trochę jabłkowego. Do tego piję herbatki z żurawiny i z pokrzywy. 2 tygodnie i wyniki mam o niebo lepsze.
 
Dopadła mnie rwa kulszowa, jestem załamana. 😭 Chodzę tylko do toalety, i ledwo się z niej podnoszę. Jak leżę z kolei ciągnie mnie noga. Wiem, ze nie mogę brać żadnych leków na to, fizjoterapeutów nie ma u mnie w mieście, raczej jacyś rehabilitanci oblezieni zresztą przez emerytów. Czy któraś z was miała taki problem? jak sobie radzicie? słyszałam, ze to dzidzia moze już naciskać na nerwy (jestem w 26 tygodniu)
 
Dopadła mnie rwa kulszowa, jestem załamana. 😭 Chodzę tylko do toalety, i ledwo się z niej podnoszę. Jak leżę z kolei ciągnie mnie noga. Wiem, ze nie mogę brać żadnych leków na to, fizjoterapeutów nie ma u mnie w mieście, raczej jacyś rehabilitanci oblezieni zresztą przez emerytów. Czy któraś z was miała taki problem? jak sobie radzicie? słyszałam, ze to dzidzia moze już naciskać na nerwy (jestem w 26 tygodniu)
Poczytaj o domowych sposobach na rwę. Ja się zmagam z tym problem, lekarz też polecał termofor z pestek wiśni. Mi głównie pomaga leżenie i zmiana pozycji (trochę spaceru). Leżenie na twardym i trzymanie nóg do góry ze zgiętymi kolanami. Niestety chyba nic więcej nie możemy zrobić.
 
Martyna z tym opisem sikania z rana to jakbyś zapalenie pęcherza miała, ale mówisz, że nic nie boli. Krzywa cukrową za wysoka? A dostałaś skierowanie do diabetologa? Przykro mi, że ten mocz u Ciebie kiepski, ale możliwe, że to trochę wina dzidzi. Może spróbuj tej żurawiny co Nerwicówka pisze :). A to w końcu 6 miesiąc no to czas by brzuch rósł;). Ja mam już duży, chociaż Ci co nie wiedzą to nie gratulują, bo podobno nie widać ;). A ja już mam taką piłeczkę, że hej.
Nerwicówka biedna z tą rwą jesteś. Chyba musisz poczekać, aż dzidziol przestanie uciskać. I leż jak najwięcej.
Mi strasznie brzuch twardnieje i jak tylko chodzę to ciężko bardzo. Jem magnez, odpoczywam, ale efekt znikomy.
Aaaa chwalę się komplecikiem nr 1 ;) z muślinu bawełnianego, więc na lato idealny będzie.
 

Załączniki

  • IMG-20200301-WA0002.jpg
    IMG-20200301-WA0002.jpg
    341,6 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnia edycja:
Czy któraś z Was przez ciążę ma taki problem z wynikami ogólnego moczu? Miałam już 2 razy antybiotyk. W tym tygodniu mam ginekologa i właśnie jadę zawieźć mocz do badania i na bank znowu nie jest super... Ja się wykoncze 😂😂 dodatkowo wiem że przez to że muszę się cewnikowac to ten mocz super też nie będzie ale ile można 😂 słyszałam że taki mój urok i że nie mam się spodziewać że wyniki będą super 😂 masakra przed ciąża nie miałam takich problemów a tu wiecznie coś. Jeszcze dziecko już robi się coraz większe i naciska mi na narządy bo wyniki krzywej mam bez szału A ogólnie z cukrem nigdy nie miałam problemów. Na pęcherz już też mi pewnie napiera dziecko bo rano mam blokadę jak chce zrobić siku niby chce a co do czego trochę poleci a potem jakby w ciągu dnia odpuszcza i leci ze mnie jak z kranu 😂😂😂 ostatnio się martwilam że chyba dziecko mało rośnie bo brzuch taki mały a chyba jednak się myliłam bo powoli robi się coraz większa piłka 😂 dodam że w kwestii problemów z moczem nie bolą mnie nerki , pęcherz też nie szczypie więc chyba to mój taki urok i dobrze się czuje.
Ja mam ciągłe problemy z pecherzem chociaż nic mi nie dolega i zawsze zdziwienie przy odbiorze wyników 🤔🤷‍♀️😂... Ale masz cukry ponad normę? Bo jeśli tak to cukier do bakterii lgnie i infekcji strasznie łatwo się nabawic.
 
reklama
Ja mam ciągłe problemy z pecherzem chociaż nic mi nie dolega i zawsze zdziwienie przy odbiorze wyników 🤔🤷‍♀️😂... Ale masz cukry ponad normę? Bo jeśli tak to cukier do bakterii lgnie i infekcji strasznie łatwo się nabawic.
Tzn mam blisko granicy normy... Nie przekroczone ale oba wyniki po godzinie i po 2 godzinach blisko górnej granicy... Pewnie dostanę skierowanie do tego diabetologa i tak
 
Do góry