reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

1. Tak. Narazie tylko emolient do kąpieli, położna mówiła że wystarczy więc czekam na efekt.
2. Tak, neonatolog w szpitalu mówiła że może się to utrzymać do miesiąca.
3. NAN supreme bo takim dojadała w szpitalu.
 
reklama
Nie. Po prostu hormony się utrzymują po porodzie. W tym tygodniu czekamy na pierwszą wizytę lekarza w domu także można się dopytać. Ja już tworzę listę pytań.
 
Gratulacje dla nowych mam.

Ja od wczoraj leżę na patologii. Szyjka dojrzewająca, mały kawał chłopa z USG - 3800 [emoji6] Dzisiaj rano założyli mi balonik i może coś ruszy. Jak nie to jutro podłączą oksytocynę. Tak więc może jeszcze dzisiaj w nocy ujrzę naszego synka [emoji3531] Byłoby super [emoji7]
 
Pewnie się ruszy z tego co wiem to u większości dziewczyn się zaczyna po ponad 10 godzinach od założenia balonika.
Twój syn to taka kruszynka jak moja. Na USG jej wróżyli 3600 a urodziła się 4050 :)

Powodzenia 😊
 
Pewnie się ruszy z tego co wiem to u większości dziewczyn się zaczyna po ponad 10 godzinach od założenia balonika.
Twój syn to taka kruszynka jak moja. Na USG jej wróżyli 3600 a urodziła się 4050 :)

Powodzenia [emoji4]
Kurcze, teraz to mnie przestraszyłaś, że mały jeszcze większy będzie [emoji51][emoji6] Mam nadzieję, że jeżeli doktor się pomyliła to w drugą stronę tzn. że jednak będzie trochę mniejszy [emoji6]
Coś na pewno zaczyna ruszać, bo bóle mam mocno okresowe - nie cały czas, ale co chwilkę mnie tak łapie.

@Emxka - dziękuję.

Mąż zrobił mi niespodziankę i zrobił wymaz na covid - wyniki ma mieć do godziny czasu. U mnie wyszedł negatywny, więc u niego raczej też tak będzie. I tym samym będzie mi towarzyszyć przy porodzie [emoji4]
 
Hej dziewczynki :) mam pytanie do mam, które urodziły SN. Jak długo krwawilyscie? U mnie 9dni, po czym przeszło to na takie jakby żółte upławy, wczoraj(10 dzień) po większym wysiłku znów na podkładzie miałam sporo brunatnej krwi, ale po wymianie podkładu, wrocilo do żółtego. Nie wiem czy to normalne? Czy nie za szybko to krwawienie ustało? Nie boli mnie nic, poza skurczami przy odciąganiu pokarmu. Czuję też takie jakby swedzenie, podpiekanie, dyskomfort w pochwie. Podobnie jak przy miesiączce, jakby coś tam wyciekało 🙄Podzielcie się swoimi doświadczeniami....
 
reklama
@sariska z tego co pamiętam masz chicco baby hug jak się u Ciebie sprawdza? Może jeszcze któraś z dziewczyn ma i może podpowiedzieć czy warto. Ja mam małe mieszkanie ale nie chciałabym zostawiać synka w sypialni a z tego co widzę te jest mobilne co u mnie by się sprawdziło tylko nie wiem czy jest w nim przewiew bo zależy mi na tym żeby dawało radę też w te upały (wózek niestety nie sprawdza się u mnie jako mobilne łóżko)
 
Do góry