reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Próbowałaś imbir? Mi pomógł, z herbata ale to musisz kilka dni stosować :D
Ja od 2 dni już tak mocnych mdłości nie mam, a męczyły mnie ok 1,5 tygodnia!
Ja bardzo lubię maseczki bo rzadko się teraz maluje i nie widać że wyglądam jak zombie [emoji28]


Ja dzisiaj dziewczyny od rana wymiotuje żółcią [emoji1785] boję się bardzo żeby się nie odwodnić, tym bardziej że szpital w moim mieście w tym tyg zamienili na covidowy i na kroplówkę bym musiała jechać 40 km[emoji17] chyba że by nie przyjęli to 70km[emoji1751]
Wysłałam mojego do apteki po te suplementy dla kobiet w ciąży na mdłości. Nie wiem już jak się ratować. Już nie chodzi w ogóle o moje samopoczucie i o te wymioty, tylko boję się odwodnienia ...
 
reklama
hej babeczki, mam takie pytanie. Czy a aptece bez problemu zamienia mi Clexane na Neoparin? Różnica w cenie jest jednak spora - na ryczalcie to kwestia 50 zł/opakowanie. Któraś brała obydwa leki i widziała jakaś różnice? To oficjalne zamienniki więc nie powinno być chyba problemu?
Mi lekarz przepisał neoparin i mam za darmo bj w ciąży. A za pierwsze opakowanie 3 zł płaciłam
 
Hej Dziewczyny. Ja też się martwię że za dobrze się czuję nadal. Tylko piersi mnie bolą i nic poza tym. Co chwila macam je jak wariatka sprawdzając czy nadal bolą [emoji2356]
Wizyta za tydzień w sobotę.
Ja też się czuje dobrze, ale poprzednim razem też czułam się dobrze. Do 10 t w ogóle nie miałam żadnych objawów.
 
@joszka ściskam Cię mocno. Musi być wszystko dobrze!!!

Ja jem jabłko. Tylko to mogę przełknąć dzisiaj. Rano kawałeczek 7daysa zjadłam , a później już nic😢 teraz te jabłko. Mdli mnie masakrycznie , do tego śmierdzą mi zapachy z dworu ...

Rozmawiałam dzisiaj z właścicielem mieszkania. Kończy nam się umowa najmu z końcem listopada i oczywiście nam przedłuży, ale stówka do góry odstępnego😞 Na kredyt za biedni a na mieszkanie z miasta za bogaci. Polska...
A może poszukajcie czegoś innego? Chociaż ceny dzis za wynajem sa obłakane.
 
Ja bardzo lubię maseczki bo rzadko się teraz maluje i nie widać że wyglądam jak zombie 😅


Ja dzisiaj dziewczyny od rana wymiotuje żółcią 🤢 boję się bardzo żeby się nie odwodnić, tym bardziej że szpital w moim mieście w tym tyg zamienili na covidowy i na kroplówkę bym musiała jechać 40 km😔 chyba że by nie przyjęli to 70km🤦
Wysłałam mojego do apteki po te suplementy dla kobiet w ciąży na mdłości. Nie wiem już jak się ratować. Już nie chodzi w ogóle o moje samopoczucie i o te wymioty, tylko boję się odwodnienia ...
Pij dużo jedz banany, pij sok pomidorowy.
 
Mi lekarz przepisał neoparin i mam za darmo bj w ciąży. A za pierwsze opakowanie 3 zł płaciłam
No teoretycznie clexane powinnam też mieć za darmo, ale ginekolog wypisała na ryczałt, więc płaciłam coś koło 50 złotych. Jak znowu dziś tak zrobi, to wezmę neoparin w aptece jako zamiennik - cenowo jest duża różnica, jakby nie patrzyć :)
 
reklama
Do góry