reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Partner wczoraj wykupił e-recepte 3 opakowania neoparin za ponad 240 pln!! Hematolog skasowala 250 zł za telekonsultacje a nawet na recepcie kodu ciazowego nie wpisala.. Od niecałego miesiąca wiemy o ciazy a juz wydaliśmy ok 2200 pln na lekarzy, badania i leki... Najgorsza ta bezsilnosc, ze czlowiek wszystko robi, zeby to dzieciatko przetrwalo a wiadomo jak jest [emoji17]
Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze
 
Kurcze wiesz pierwsze dziecko i nagle bliźniaki haha ale na pewno cudowne uczucie nosić dwa maleństwa pod serduszkiem [emoji3059]
Oglądałam na yt kiedyś kobietę co miała trojaczki i do dziś ja podziwiam jak ona dawała radę [emoji23]
Nie ma się czego bać (chociaż jestem przerażona)[emoji23] niesamowite są 2 pulsujące serduszka na usg [emoji3059] nie mogę się doczekać kiedy znowu je zobaczę
 
My powiedzieliśmy dziś mamie mojej. Dzieciaki podsłuchali 🥺 Mama zareagowała dobrze ale starsza córka nie ciekawie. Najpierw się obraziła pozniej plakala. Powiedziała że nie chce żadnego srajtka i że wywali go przez okno 😱 teraz przyszła i rozmawia z nami normalnie ale nie chce rozmawiać o dziecku. Młoda zas super już nad imieniem się zastanawia i cieszy się bardzo 😁🥰
 
Przyzwyczai się na pewno! Jeszcze będzie Ci pomagać przy maluszku [emoji3059]
My powiedzieliśmy dziś mamie mojej. Dzieciaki podsłuchali [emoji3064] Mama zareagowała dobrze ale starsza córka nie ciekawie. Najpierw się obraziła pozniej plakala. Powiedziała że nie chce żadnego srajtka i że wywali go przez okno [emoji33] teraz przyszła i rozmawia z nami normalnie ale nie chce rozmawiać o dziecku. Młoda zas super już nad imieniem się zastanawia i cieszy się bardzo [emoji16][emoji3059]
 
Kurcze wiesz pierwsze dziecko i nagle bliźniaki haha ale na pewno cudowne uczucie nosić dwa maleństwa pod serduszkiem [emoji3059]
Oglądałam na yt kiedyś kobietę co miała trojaczki i do dziś ja podziwiam jak ona dawała radę [emoji23]
Z dwójka ciężko a co dopiero z 3!
To tez moje pierwsze dziecko a okazało się że będą dzieci 😁 zawsze chciałam mieć dwójkę ale chciałam być dwa razy w ciąży 😁 może 3 sobie sprawie 🤔😂😂😂
 
reklama
My powiedzieliśmy dziś mamie mojej. Dzieciaki podsłuchali 🥺 Mama zareagowała dobrze ale starsza córka nie ciekawie. Najpierw się obraziła pozniej plakala. Powiedziała że nie chce żadnego srajtka i że wywali go przez okno 😱 teraz przyszła i rozmawia z nami normalnie ale nie chce rozmawiać o dziecku. Młoda zas super już nad imieniem się zastanawia i cieszy się bardzo 😁🥰
Tak jak u mnie 3 latka codziennie się pyta kiedy dzidziuś się urodzi, 10- latka była meeeega nastawiona na nie...nie i koniec- ona żadnego dziecka nie chce. Teraz jak muszę leżeć to przychodzi, rozmawia, pomaga- i wczoraj powiedziała że ona już nie powie że nie chce dziecka, tylko żeby wszystko było dobrze ❤️❤️
 
Do góry