reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A kiedy miałaś OM? Bo zdjęcie z usg masz dokładnie takie jak ja wczoraj. Nie stresuj się, przecież nikt nie każe iść Ci na lipcowki. Możesz zostać tutaj ;) mi z OM termin wychodzi na 28.06 ale z usg będzie na bank później, A mimo to zostaje tu z wami ;)


Hahaha dobre 🤣🤣


Bo właśnie później, dlatego Wiktoria napisała że termin będzie na lipiec :p
A a ja przeczytalam ze na maj 😂😂😂😂 o matko ide chyba spac 😂😂😂😂
 
Na ten brzuch i poprzednio na brzuch mówiłam Julia, aż dostalam z genomedu wyniki okolo 12 tygodnia i czar prysł. Bylam tak obrazona na Julię, która jest chlopcem, ze powiedzialam, zeby sam sobie chlopiec wybral imie, bo jakiekolwiek nie bedzie, bedzie bleh, bo chlopcy nie nosza ladnych imion. W ten oto sposob imie wybral mąż, który zreszta tez marzył o Julii :p
Julian nie rozwiazalby sprawy? 😁
 
reklama
Do góry