reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny a jak Wy talkie rzeczy badacie? Z krwi?
Z ciekawostki, ja np. mam genetyczne zaburzenia przyswajania wapnia które witamina D wzmaga (objawia się to kamieniami nerwowymi), dlatego nie biorę nic, ale chętnie bym zbadała..
Normalnie z krwi zbadasz w każdym labolatorium.
 
reklama
Cześć wszystkim, mam pytanko czy na każdej wizycie u lekarza macie wykonywane USG? Moje ostatnie USG było wykonane podczas pierwszego badania prenatalnego 28.11. Później miałam kolejne wizyty u lekarza, które skupiały się na konsultacji i badaniu z pominięciem USG. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje, większość na tym etapie wyczuwa pierwsze ruchy, a ja u siebie nie mogę tego zidentyfikować ... przez to nie mogę spać i się zamartwiam. Najbliższe USG mam jako połówkowe 22.01. Będę wdzięczna za info. jak u Was wyglada częstotliwość wykonywania USG.
 
Ja mam wizyty co 2 tyg praktycznie i na każdej usg ale to prywatnie.
Cześć wszystkim, mam pytanko czy na każdej wizycie u lekarza macie wykonywane USG? Moje ostatnie USG było wykonane podczas pierwszego badania prenatalnego 28.11. Później miałam kolejne wizyty u lekarza, które skupiały się na konsultacji i badaniu z pominięciem USG. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje, większość na tym etapie wyczuwa pierwsze ruchy, a ja u siebie nie mogę tego zidentyfikować ... przez to nie mogę spać i się zamartwiam. Najbliższe USG mam jako połówkowe 22.01. Będę wdzięczna za info. jak u Was wyglada częstotliwość wykonywania USG.
 
Ja
Cześć wszystkim, mam pytanko czy na każdej wizycie u lekarza macie wykonywane USG? Moje ostatnie USG było wykonane podczas pierwszego badania prenatalnego 28.11. Później miałam kolejne wizyty u lekarza, które skupiały się na konsultacji i badaniu z pominięciem USG. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje, większość na tym etapie wyczuwa pierwsze ruchy, a ja u siebie nie mogę tego zidentyfikować ... przez to nie mogę spać i się zamartwiam. Najbliższe USG mam jako połówkowe 22.01. Będę wdzięczna za info. jak u Was wyglada częstotliwość wykonywania USG.
Ja chodzę na NFZ co dwa-3tygodnie i zawsze mam USG. Chyba jak by mi nie zrobił na 1 wizycie to bym się dopominała. Nie dała bym rady od listopada siedzieć w domu i myśleć czy jest wszystko ok. Jednak na tym etapie też różne rzeczy się dzieją więc proponuję zmienić lekarza, bo dla mnie jest kompletnie nie ogarnięty...
 
Cześć wszystkim, mam pytanko czy na każdej wizycie u lekarza macie wykonywane USG? Moje ostatnie USG było wykonane podczas pierwszego badania prenatalnego 28.11. Później miałam kolejne wizyty u lekarza, które skupiały się na konsultacji i badaniu z pominięciem USG. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje, większość na tym etapie wyczuwa pierwsze ruchy, a ja u siebie nie mogę tego zidentyfikować ... przez to nie mogę spać i się zamartwiam. Najbliższe USG mam jako połówkowe 22.01. Będę wdzięczna za info. jak u Was wyglada częstotliwość wykonywania USG.
Ja mam za każdym razem, chociaż tylko zerknie czy wszystko ok.
 
Cześć wszystkim, mam pytanko czy na każdej wizycie u lekarza macie wykonywane USG? Moje ostatnie USG było wykonane podczas pierwszego badania prenatalnego 28.11. Później miałam kolejne wizyty u lekarza, które skupiały się na konsultacji i badaniu z pominięciem USG. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuje, większość na tym etapie wyczuwa pierwsze ruchy, a ja u siebie nie mogę tego zidentyfikować ... przez to nie mogę spać i się zamartwiam. Najbliższe USG mam jako połówkowe 22.01. Będę wdzięczna za info. jak u Was wyglada częstotliwość wykonywania USG.
Pewnie chodzisz na NFZ??
Ja chodzę prywatnie. Usg na każdej wizycie. Jak by mi nie zrobili to bym z gabinetu nie wyszła [emoji85][emoji23]
 
Myślę, że to zależy od lekarza. Na nfz są chyba 3 badanian usg na całą ciążę. Chodziłam na nfz i miałam usg ze zdjeciami na każdej wizycie. Teraz prywatnie też mam ale wiadomo, że prywatnie to o nas będą dbać 🤗🤗
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja mam poród wyznaczony na 26 czerwca. OD początku ciąży jednak pełno stresów.
Nadmienię, ze mam 36 lat i to moja druga ciąza, pierwsza zupełnie przebiegła bez problemów.

Na pierwszej wizycie lekarz stwierdził, ze prawdopodobnie mam nowotwór złośliwy macicy, wiec byliśmy w szoku, u innych lekarzy okazało się , że to mięśniak, no i jest sprawdzany na każdej wizycie i na szczęście nie rośnie.

W grudniu miałam robiony test PAPPAA i kolejne stresy, bo wyszło mi podwyższone ryzyko trisomii 21, białko bardzo obniżone , ale inne parametry w normie, czyli NT jakies 0,9.
W poniedziałek mam amnipunkcje w Warszawie, której sie boje przez tego mięśniaka.
Chcę juz byc po badaniu, dostać wyniki i cieszyć sie ciaza.

\Mam chłopca , marzyłam o dziewczynce, ale juz nawet płec jest mi bardzo obojetna, zeby tylko miec pewnosc ze dzidzius rozwija sie prawidłowo.

Pozdrawiam szczesliwie oczekujace na dzieci mamuski :*
 
Do góry