reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

U mnie wróciły tez choć 1/20 tego co było w 1 trymestrze, i wróciły zachcianki 🙈 jadłabym lody na śniadanie obiad i kolacje, a wcześniej nie przepadałam za słodkim w ogóle
 
reklama
Koszmar z tymi mdłościami. U mnie pojawiają się po południu i trwają do wieczora. W pierwszej ciąży nie doświadczyłam ich powrotu i jestem zaskoczona ☹️
 
Mam pytanie . Chodzę do toalety sikać dosłownie co 15minut. Nic mnie nie boli , nie przeziębiłam się też,bo siedzę w domu. Zastanawiam się czy to nie jakiś objaw infekcji ? Wcześniej też chodziłam często ,no ale nie aż tak ...
Hej? Jak sytuacja? U mnie się właśnie zaczęło... Co chwilę mam ciśnienie, a czasem tylko kap kap i koniec. Mam nadzieję, że to przejdzie
 
Dziewczyny, uspokójcie mnie plis. Mam biegunkę i skurcze - delikatne, pewnie przepowiadające, ale od godziny co jakiś czas i ta biegunka się zaczęła nagle, a śniadanie zjadłam o 8.30. trochę się martwię. Może któraś normalna kobieta napisać, że jestem nienormalna?
 
Dziewczyny, uspokójcie mnie plis. Mam biegunkę i skurcze - delikatne, pewnie przepowiadające, ale od godziny co jakiś czas i ta biegunka się zaczęła nagle, a śniadanie zjadłam o 8.30. trochę się martwię. Może któraś normalna kobieta napisać, że jestem nienormalna?
Spróbuj poleżeć. Na tym etapie mogą pojawić się delikatne skurcze. To jeszcze nie czas. Ja w poprzedniej ciąży cały czas myślałam że już bedę rodzić 😂
 
reklama
Do góry