reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej a ja w szpitalu 😒wczoraj na wizycie szyjka 1 cm o rozwarcie na 2cm, dostaje stetydy na rozwoj pluc i magnez. Jestem zalamana po porostu
Nie ma się czym załamywać . Skoro dostajesz stetydy to nic się złego nie wydarzy . Dziecko rozwinie sie znacznie szybciej , urodziłam dwoje dzieci wcześniaki , ale właśnie były po podaniu w 32tygodniu. Zrobili CC w 36tygodniu i moje dziewczyny oddychały samodzielnie , po 4dniach byłyśmy w domu. Lekarze wiedzą co robią , a szpital to miejsce gdzie można odpocząć i przede wszystkim zadbać o siebie i maluszka .
Ja z kolei 2dni woziłam męża po szpitalach z opiłkiem w oku . Przez tego covida to totalna paranoja. Siedzieliśmy 5h na krześle , wysiadły mi kompletnie plecy , a wizyta u gina przepadła i muszę czekać kolejny tydzień. W niedzielę zaczynam 33tydzien , a od miesiąca nie widziałam maluszka...codziennie zmagam się z opuchniętymi stopami i dłońmi ...w domu mam dwie 7latki i naukę zdalna ...chciała bym już chociaż połowę maja i mogę rodzić...
 
Hej dziewczyny u mnie po covidzie skróciła mi się szyjka macicy jestem na luteinie. Jeszcze teraz pojawiła się u mnie dziwna wysypka na nogach i rękach a dokładnie na przedramionach i łydkach,na brzuchu tylko kilka krostek. Obawiam się cholestazy ciążowej,ale z tego co czytam to inaczej to wygląda jak u mnie. Będę w poniedziałek dzwoniła do gin i prosiła o skierowanie na badania. Obecnie 30+6tyg. Do końca miesiąca jeszcze mamy przeprowadzkę do nowego mieszkania i chociaż wiem,że muszę odpoczywać to pasuje mi trochę spakować rzeczy,bo wiem jak mój mąż sam to zrobi że nie będę wiedziała gdzie co mam. Mam nadzieję tylko,że mały się za szybko nie urodzi
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie po covidzie skróciła mi się szyjka macicy jestem na luteinie. Jeszcze teraz pojawiła się u mnie dziwna wysypka na nogach i rękach a dokładnie na przedramionach i łydkach,na brzuchu tylko kilka krostek. Obawiam się cholestazy ciążowej,ale z tego co czytam to inaczej to wygląda jak u mnie. Będę w poniedziałek dzwoniła do gin i prosiła o skierowanie na badania. Obecnie 30+6tyg. Do końca miesiąca jeszcze mamy przeprowadzkę do nowego mieszkania i chociaż wiem,że muszę odpoczywać to pasuje mi trochę spakować rzeczy,bo wiem jak mój mąż sam to zrobi że nie będę wiedziała gdzie co mam. Mam nadzieję tylko,że mały się za szybko nie urodzi
Na ostatniej wizycie dostałam zalecenie zrobienia prób wątrobowych i badanie kwasów żółciowych. U mnie powodem był świąd stóp i łydek. Wyniki mam w normie 🤷
 
Do góry