reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jestem po wizycie :) oficjalnie 7t 6d ,bobelek ma 1,49cm niestety ustawił się tak ze nic nie było widać dlatego zdjęcia nie dodam bo póki co kropka niewyraźna , serduszko 165 uderzeń, kolejna wizyta 23.11 wiec wtedy powinien być bardziej fotogeniczny. Potwierdzone że ciaza pojedyncza ;) Karta ciąży założona 🤗❤ tatuś mógł popatrzeć na kropka i posłuchać serduszka:) niestety z powodu glukozy 104 muszę zrobić krzywa cukrowa ale to już widziałam po wyniku że tak będzie :)
 
reklama
A u mnie dzisiaj były kebaby 🙈 nie mogłam się powstrzymać, a mężowi to bardzo odpowiadało. Córka i tak w żłobku jadła obiad 😅
Ja dziś pojechałam po jedzenie od chińczyka sajgonki kurczak ... 😂😂 bo na kotlety nie miałam ochoty , a że dziś mieliśmy wizytę u lekarza to nie chciało mi się nic gotować ;) Ale dostałam dzis w klinice zestaw dla kobiet w ciąży a tam poradnik dietetyczny dla kobiet w ciąży 😂😂 może wyczuli sajgonke ;p
 

Załączniki

  • 16360409095182304422198839587684.jpg
    16360409095182304422198839587684.jpg
    572,8 KB · Wyświetleń: 44
A ja dziś się czuję fatalnie. Czy po dupku macie bóle głowy? Ja mam komplet ;) głowa, mdłości i piersi... Dobrze że dziś tylko godzina w pracy
 
A ja dziś się czuję fatalnie. Czy po dupku macie bóle głowy? Ja mam komplet ;) głowa, mdłości i piersi... Dobrze że dziś tylko godzina w pracy
Ja biorę dupka ale jedynie co mnie męczy to mdłości... Fatalnie się odżywiam w tej ciąży 🙄 o czym nie pomyślę to nie mam na to ochoty, nie wmuszę tego w siebie. Ratuje się owocami i jogurtami 🤨 piersi tylko w nocy trochę bolą, w dzień nie są uciążliwe
 
Ja biorę dupka ale jedynie co mnie męczy to mdłości... Fatalnie się odżywiam w tej ciąży 🙄 o czym nie pomyślę to nie mam na to ochoty, nie wmuszę tego w siebie. Ratuje się owocami i jogurtami 🤨 piersi tylko w nocy trochę bolą, w dzień nie są uciążliwe
Pocieszające jest to, że w pierwszej kolejności organizm odżywia dziecko, nie nas. Ja dzisiaj nie mogę patrzeć na jedzenie. Mam fatalny dzień, najgorszy od początku ciąży :( na szczęście nadal bez wymiotów, ale było rano blisko.
 
reklama
Ja mam pytanie czy jeśli bylyscie przeziebione/chore przekladaliscie badanie krwi?
Ja wlasnie niby powinnam mieć zrobione do następnego tygodnia, ale coś czuje ze nie wylecze się i chce przesunąć o jeszcze tydzień badania, ale wtedy bedzie już 10 tydzień, a nie wiem czy on nie chcial tych badań do 9 tygodnia... 🤔
 
Do góry