reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja się zapisałam też na NFZ i powiem mu wprost, jak sytuacja wygląda i że chcę tylko skierowania xD Nawet wolałabym bez usg, bo on ma tam fatalny sprzęt (ostatnio nie widział pęcherzyka i już mnie na szpital wysyłał z podejrzeniem cp a godzinę później u prywatnej ginki było wszystko pięknie widać). Więc myślę, że to USG u niego to tylko niepotrzebny stres. A prywatnie jak często się chodzi na wizyty? Teraz w pierwszym trymestrze to wiadomo, a później to tak co 4 tygodnie?
Ja miałam pierwsza wizytę w 7 tygodniu a następna będzie po 3 tygodniach więc myślę że nie jest to jakoś bardzo często. O też się zastanawiam jak ten drugi lekarz zareaguje że będzie tylko po to żeby dawać skierowania na badania.
 
reklama
Właśnie jestem w trakcie testu z glukozą. Wypiłam cytrynową- moim zdaniem olbrzymia różnica w porównaniu do glukozy bez cytryny (taką miałam w poprzedniej ciąży). Ta z cytryną dla mnie była smaczna 😁
Ja też właśnie czekam po glukozie, już prawie godzina minęła :D Mi panie powiedziały, żebym kupiła zwykłą, ale żebym przyniosła też połówkę cytryny. I faktycznie w smaku to nawet niezłe było, dałam radę wypić. Ale jak mnie później mdłości szarpnęły 🤢 Musiałam się położyć na kozetce 😅
 
U mnie ciężka noc, od wieczora bardzo bolał mnie żołądek. Chyba zjadłam coś ciężkiego, ale po śniadaniu w pracy jest lepiej. A po pracy sprzątanie, bo jutro montują nam kuchnię! Mega się cieszę :)
 
Ja dziś po wizycie 9+5. Maluch ma 28 mm. Serducho bije 168.
Miałam krwiaka ale prawdopodobnie sie wchlonal bo lekarze już nie widzą. Ja chodze prywatnie ale Maz ma pakiet z firmy więc tylko za prenatalne na razie będziemy musieli zapłacić. Na NFZ mimo dużego miasta nie miałabym pomysłu gdize szukać. A tak to mam usg na właściwie każdej wizycie
 
Cześć dziewczyny, ja mam wizytę teraz 8.11 będę zaczynać 10 tydzień. Mdłości caly dzien, malo jadłam sen byl jak zbawienie bo mogłam spokojnie przespać cala noc. Od tygodnia odwróciło się, jem tak samo malo ale staram się regularnie ale przed spaniem mdli mnie i ucisk podbrzusza. Jakby w dzień spokój a jak ja chce spać to zaczyna się dziać 🙈 zrobilam badania które lekarz kazał mi zrobić i niestety wyszlo ze z tarczycą cos nie tak. W moczu tez śladowe ilości bakterii ale nie mam żadnych objawów i pije żurawinę 🤔
 
Ja też właśnie czekam po glukozie, już prawie godzina minęła :D Mi panie powiedziały, żebym kupiła zwykłą, ale żebym przyniosła też połówkę cytryny. I faktycznie w smaku to nawet niezłe było, dałam radę wypić. Ale jak mnie później mdłości szarpnęły 🤢 Musiałam się położyć na kozetce 😅
współczuję takich sensacji. U mnie wszystko dobrze, chyba wczoraj się przeglodzilam, bo zasnęłam przed 22
 
współczuję takich sensacji. U mnie wszystko dobrze, chyba wczoraj się przeglodzilam, bo zasnęłam przed 22
O widzisz, a ja się wczoraj wyspałam w dzień, to w nocy był problem 😅 Ale też ciągle głodna jestem, bo ostatnio jedzenie nie sprawia mi przyjemności. To trzymam kciuki, żeby wyniki były w normie ❤️
 
Ja też właśnie czekam po glukozie, już prawie godzina minęła :D Mi panie powiedziały, żebym kupiła zwykłą, ale żebym przyniosła też połówkę cytryny. I faktycznie w smaku to nawet niezłe było, dałam radę wypić. Ale jak mnie później mdłości szarpnęły [emoji1785] Musiałam się położyć na kozetce [emoji28]
Ale cytryna zaburza wyniki :(
Nie rozumiem czemu sieją taka dezinformację. Pacjent ma prawo nie wiedziec ale w punkcie powinni informować rzetelnie.
 
reklama
Do góry