reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

No takie same podejscie mamy z mezem, ale jednak intuicja i podświadomość maja coś do tego ze dobrze się wyczuwa. Moja kolezanka od początku czula ze dziewczynka, i wlasnie dowiedziala się 3 tygodnie temu ze dziewczynka. Termin jej sie przesunął na 26 kwietnia z 6 maja. :o
To zobaczymy za jakiś czas jak się sprawdza nasz a intuicja [emoji4] ja zawsze chciałam żeby pierwszy był synek, czas pokaże [emoji16]
 
reklama
co znaczy kiepskie? Ja mam liczne fosforany bezpostaciowe i to mnie zastanawia. Na szczęście jutro mam wizytę i pewnie dostanę wszelkie odpowiedzi 😊
Fosforany bezpostaciowe są nie groźne. Miałam w poprzedniej ciąży, też się wystraszyłam, ale lekarz powiedział że to nic takiego, że to zależy od tego co tam zjesz, ale już nie zgłębiałem tematu. po dwóch tygodniach na kolejnym badaniu już ich nie było, więc tu bym się nie martwiła 😊
 
reklama
Do góry