reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Potwierdzam z tym zanikiem objawów. U mnie na przełomie 10/11 tygodnia całkowicie zniknęly mdłości, wzdęcia i rozpierające bóle brzucha [emoji4] piersi nadal bolały ale sobie wmawiałam, ze to przez duohaston. Na detektorze znalazłam wczoraj wyrazne tetno 160-170 więc to musi być serducho maluszka [emoji4] ale co sie nastresowałam to moje, teraz dopiero jestem spokojna [emoji4]
Jaki masz detektor i który tydzień? Ja właśnie rozgladam się za kupnem detektora
 
reklama
Tez chętnie poczytam o detektorach jakie polecacie. Jeśli na dzisiejszej wizycie okaże się, że wszystko jest ok, chyba kupię dla własnego spokoju.
 
Cześć,

Trudno mi powiedzieć czy jestem majową czy czerwcową mamą, bo zmienia się to co badanie, ale czytam wasze posty od dłuższego czasu, więc jeśli pozwolicie zostanę na tej grupie :)

To moja pierwsza ciąża, według wczorajszych badań prenatalnych jestem w 12+4 tygodniu. W związku z tym na razie nie mam za dużo mądrych rad, ale pomyślałam, że skoro już od jakiegoś czasu czytam wasze wskazówki to podrzucę też dwie informacje, które mogą się komuś przydać:
1. Dowiedziałam się od mojej położnej, że są na Śląsku placówki, które robią badania prenatalne z dofinansowaniem z UE. Co prawda w moim mieście projekt zakończył się 5 listopada, ale udało mi się znaleźć takie miejsce w Katowiach. USG i test PAPPA za darmo. Dodatkowo tylko zapłaciłam za nagranie, ale to już dobrowolnie. Także jeśli jest tu ktoś ze Śląska to polecam poszukać informacji na ten temat w necie, może też się uda :)
2. Nie kupiłam, ale dostałam detektor tętna angelsounds i co ciekawe udało mi się podsłuchać malucha już 9 tygodniu. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że trzeba mieć do tego dystans i brać pod uwagę to, że nie zawsze jak nie słychać tętna to na pewno dzieje się coś złego. Ale mnie sprawił sporo radości także polecam.
 
Ale super wieści [emoji7] gratuluję dziewczyny [emoji4] wiecie co, dalej mam wstręt do kawy :( smutno mi, bo mi jej brakuje trochę. Robię codziennie z przyzwyczajenia, ale połowę wylewam
Mi już trochę przeszedł [emoji16] teraz wstrętu nie mam ale po prostu mnie nie ciągnie [emoji85] a wcześniej miałam tak samo jak Ty - wstręt i tęsknota więc robiłam, żeby 3/4 oddać zaraz mężowi [emoji23] tak jakbym się chciała upewnić czy na pewno mi nie przeszło i przypadkiem nie wejdzie [emoji16]
 
Cześć,

Trudno mi powiedzieć czy jestem majową czy czerwcową mamą, bo zmienia się to co badanie, ale czytam wasze posty od dłuższego czasu, więc jeśli pozwolicie zostanę na tej grupie :)

To moja pierwsza ciąża, według wczorajszych badań prenatalnych jestem w 12+4 tygodniu. W związku z tym na razie nie mam za dużo mądrych rad, ale pomyślałam, że skoro już od jakiegoś czasu czytam wasze wskazówki to podrzucę też dwie informacje, które mogą się komuś przydać:
1. Dowiedziałam się od mojej położnej, że są na Śląsku placówki, które robią badania prenatalne z dofinansowaniem z UE. Co prawda w moim mieście projekt zakończył się 5 listopada, ale udało mi się znaleźć takie miejsce w Katowiach. USG i test PAPPA za darmo. Dodatkowo tylko zapłaciłam za nagranie, ale to już dobrowolnie. Także jeśli jest tu ktoś ze Śląska to polecam poszukać informacji na ten temat w necie, może też się uda :)
2. Nie kupiłam, ale dostałam detektor tętna angelsounds i co ciekawe udało mi się podsłuchać malucha już 9 tygodniu. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że trzeba mieć do tego dystans i brać pod uwagę to, że nie zawsze jak nie słychać tętna to na pewno dzieje się coś złego. Ale mnie sprawił sporo radości także polecam.
Hej! Miło powitać [emoji3590]
 
reklama
Cześć,

Trudno mi powiedzieć czy jestem majową czy czerwcową mamą, bo zmienia się to co badanie, ale czytam wasze posty od dłuższego czasu, więc jeśli pozwolicie zostanę na tej grupie :)

To moja pierwsza ciąża, według wczorajszych badań prenatalnych jestem w 12+4 tygodniu. W związku z tym na razie nie mam za dużo mądrych rad, ale pomyślałam, że skoro już od jakiegoś czasu czytam wasze wskazówki to podrzucę też dwie informacje, które mogą się komuś przydać:
1. Dowiedziałam się od mojej położnej, że są na Śląsku placówki, które robią badania prenatalne z dofinansowaniem z UE. Co prawda w moim mieście projekt zakończył się 5 listopada, ale udało mi się znaleźć takie miejsce w Katowiach. USG i test PAPPA za darmo. Dodatkowo tylko zapłaciłam za nagranie, ale to już dobrowolnie. Także jeśli jest tu ktoś ze Śląska to polecam poszukać informacji na ten temat w necie, może też się uda :)
2. Nie kupiłam, ale dostałam detektor tętna angelsounds i co ciekawe udało mi się podsłuchać malucha już 9 tygodniu. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że trzeba mieć do tego dystans i brać pod uwagę to, że nie zawsze jak nie słychać tętna to na pewno dzieje się coś złego. Ale mnie sprawił sporo radości także polecam.
Ja właśnie zamówiłam ten detektor angelsounds 😘😘 d
 
Do góry