reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mnie piersi absolutnie wcale nie bolą już od okolic 10 tygodnia... Na początku się stresowałam, ale od tamtej pory już kilka wizyt za mną i widocznie tak już jest, że one wcale nie muszą boleć przez całą ciąże [emoji4]
Mnie praktycznie nigdy nie bolały... Kiedyś czułam lekko po bokach coś.. A tak to tylko jak leże na pół brzuchu to je czuję, że mi przeszkadzają [emoji1787]
Brodawki mam wrażliwe ale tu też jest różnie, raz mniej, raz bardziej
 
reklama
Kochani ja dzisiaj po wizycie u nowego ginekologa. Przede wszystkim - krwiak się wchłonął i go nie ma :) Po drugie: od razu zostały zlecone badania, których nie wykonał poprzednik (czyli m.i.n cytologia, TSH, toksoplazmoza i parę innych badań). Przy okazji wyszło że pierwsze wyniki moczu były złe, o czym poprzednik nie poinformował, dlatego mocz jest do powtórzenia i ewentualnie zostaną wdrożone antybiotyki (zadecydują wyniki). Już nie chce roztrząsać tego poprzednika, ale czuję, że teraz trafiliśmy pod dobrą opiekę, więc w końcu jestem spokojna :)
 
ja dzisiaj również po wizycie i mój bejbik cały czas machał do nas rączką albo dwiema jednocześnie patrząc prosto w ekran. Wyglądało to komicznie i się uśmiałam z lekarką ale jednocześnie tez popłakałam ze wzruszenia 🙈 no i wyciągnęłam mojego starego do sklepu żeby popatrzeć na wózki i bardzo mi się spodobało jak nam Pani zaprezentowała wszystko, a przede wszystkim, że mój kochany uważnie słuchał i zadawał pytania. Był tym naprawdę zainteresowany bo to typ który „masz kasę, kup sama Ty wiesz lepiej” :p

@Magdalena09 poproszę o wpisanie mnie 19.01 połówkowe, 9.02 wizyta, a 22.06 termin porodu Książę 😘
 
ja dzisiaj również po wizycie i mój bejbik cały czas machał do nas rączką albo dwiema jednocześnie patrząc prosto w ekran. Wyglądało to komicznie i się uśmiałam z lekarką ale jednocześnie tez popłakałam ze wzruszenia 🙈 no i wyciągnęłam mojego starego do sklepu żeby popatrzeć na wózki i bardzo mi się spodobało jak nam Pani zaprezentowała wszystko, a przede wszystkim, że mój kochany uważnie słuchał i zadawał pytania. Był tym naprawdę zainteresowany bo to typ który „masz kasę, kup sama Ty wiesz lepiej” :p

@Magdalena09 poproszę o wpisanie mnie 19.01 połówkowe, 9.02 wizyta, a 22.06 termin porodu Książę 😘
nasz też kopał dziś jak Lewandowski i nie pozwolił sobie między nogi zajrzeć 🙈 😁
 
Dodam, że ja mam łożysko na przedniej i do tej pory nic nie czuję, poza ogólnym zmęczeniem i spaniem niemal 25/24 (jak to śmieje się moja mama) nie czuję się jakoś ciążowo... Może czasami ociężale 8-)
Kurcze, do mnie też jakoś nie chce przyjść ten kopniak energii drugiego trymestru 🙈 czekam i czekam a tu nic... Nadal śpię rano tyle co spałam a w ciągu dnia zerkam tylko tęsknię na kanapę i przeważnie ulegam jej wdziękom 😁
 
Kochani ja dzisiaj po wizycie u nowego ginekologa. Przede wszystkim - krwiak się wchłonął i go nie ma :) Po drugie: od razu zostały zlecone badania, których nie wykonał poprzednik (czyli m.i.n cytologia, TSH, toksoplazmoza i parę innych badań). Przy okazji wyszło że pierwsze wyniki moczu były złe, o czym poprzednik nie poinformował, dlatego mocz jest do powtórzenia i ewentualnie zostaną wdrożone antybiotyki (zadecydują wyniki). Już nie chce roztrząsać tego poprzednika, ale czuję, że teraz trafiliśmy pod dobrą opiekę, więc w końcu jestem spokojna :)
No dokladnie, ja zostałam przy tym drugim teraz co byłam. Poprzedni nfz - zlecil co prawda wszystkie badania ale najważniejszego badania nie zrobił: Cytologia. Ten drugi pierwsze co zrobił to się o to zapytał. Okazało się że chodzę z infekcją która prawdopodobnie jest u mnie od miesiąca. I zamiast niezzcelnej macicy jak mi to powiedział ten na nfz miałam coś innego. Moja kolezanka tak chwali tego doktorka, że jest najlepszy itp. Okazało się że pod stołem jemu dają dlatego ma taką opiekę dobra na nfz. Wiec sorry, ale wole zaplacic 250 niż sie stresować. 😒
 
Jak z ruchami waszych maluszków? Od dwóch tygodni czuję ruchu tylko bardzo rzadko albo wcale i kurde nie wiem czy to normalne dodam że to moja 3 ciąża, mam jednego syna tyle ze ma już 6 lat i nie pamiętam jak to wtedy było z ruchami. Obecnie jestem w 17+4 tyg
 
Kurcze, do mnie też jakoś nie chce przyjść ten kopniak energii drugiego trymestru 🙈 czekam i czekam a tu nic... Nadal śpię rano tyle co spałam a w ciągu dnia zerkam tylko tęsknię na kanapę i przeważnie ulegam jej wdziękom 😁
O rany, co za ulga że nie tylko ja tak mam. Czuję się po prostu jak jakiś absolutny flak, zero energii, ciągle bym spała. Niech to już minie, bo mam wrażenie że wszystko poza leżeniem jest wysiłkiem ponad miarę 😑 a jeszcze od niedawna znowu wróciło mi niskie ciśnienie i zazwyczaj jest to coś w stylu 80/55, nie wiem dlaczego, ale to na pewno nie pomaga czuć się pełnym sił witalnych
 
reklama
Jak z ruchami waszych maluszków? Od dwóch tygodni czuję ruchu tylko bardzo rzadko albo wcale i kurde nie wiem czy to normalne dodam że to moja 3 ciąża, mam jednego syna tyle ze ma już 6 lat i nie pamiętam jak to wtedy było z ruchami. Obecnie jestem w 17+4 tyg
Nie czuje wciąż. A jak już mam wrazenie ze czuje to to tylko wtedy kiedy ja zaczynam się śmiać jak wariatka. Od dwóch dni z mezem jak sie kładziemy spac bo łapie nas głupawka 😂
O rany, co za ulga że nie tylko ja tak mam. Czuję się po prostu jak jakiś absolutny flak, zero energii, ciągle bym spała. Niech to już minie, bo mam wrażenie że wszystko poza leżeniem jest wysiłkiem ponad miarę 😑 a jeszcze od niedawna znowu wróciło mi niskie ciśnienie i zazwyczaj jest to coś w stylu 80/55, nie wiem dlaczego, ale to na pewno nie pomaga czuć się pełnym sił witalnych
A dajcie spokój, ja wczoraj spałam od 16 do 20, a później dopiero od 3 do 12 😅
 
Do góry