reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej :) a czytalam tu ze sa z nami, mamy 2,3,4 dzieci :) moze ktoras z was uzywala dostawki siedzącej - przyklad niżej :). Chcielibyśmy kupic nowy wózek dziecięcy by bylo obydwojgu wygodnie. Dodam maly mankament 🤪 ja mam 175 cm a maz 200 xD wiec musi miec przedłużkę do raczki w wozku :) bardzo dziękuję za doradzenie 🥰. Komus moze to się wyda wcześnie, ale chce "polować" na dobre ceny plus w 1 ciazy miesiąc spędziłam w szpitalu a syn i tak wcześniak. Wiec boje sie "powtórki z rozrywki" jesli to ma znaczenie syn bd mial 2.5roku i jest szczupły :) nie wiem czy dobije do 15 kg 🤔. Jeszcze raz dziękuję 🥰
Przyznam się szczerze, że nigdy nie używałam dostawki siedzącej, ale czasami coś takiego widywałam :) Ale jeśli już mowa o wózku dla wysokiej mamy i taty, to mogę z czystym sumieniem polecić ci Next Up Multicolor. Fajne jest w nim to, że posiada regulowaną rączkę, której kąt można swobodnie dopasowywać do swoich własnych preferencji. Nawet, kiedy wybierzecie się na dłuższy spacer, nie będziecie musieli martwić się o pojawienie się jakiegoś nieznośnego bólu w nadgarstkach :)
 
Dziewczyny jeśli chodZi któraś do ginekologa prywatnie to czy dostawalyscie skierowanie na krzywa ? Czy musi być ?
 
Hej :) a czytalam tu ze sa z nami, mamy 2,3,4 dzieci :) moze ktoras z was uzywala dostawki siedzącej - przyklad niżej :). Chcielibyśmy kupic nowy wózek dziecięcy by bylo obydwojgu wygodnie. Dodam maly mankament 🤪 ja mam 175 cm a maz 200 xD wiec musi miec przedłużkę do raczki w wozku :) bardzo dziękuję za doradzenie 🥰. Komus moze to się wyda wcześnie, ale chce "polować" na dobre ceny plus w 1 ciazy miesiąc spędziłam w szpitalu a syn i tak wcześniak. Wiec boje sie "powtórki z rozrywki" jesli to ma znaczenie syn bd mial 2.5roku i jest szczupły :) nie wiem czy dobije do 15 kg 🤔. Jeszcze raz dziękuję 🥰
Kurcze... Ja zupełnie nie pomyślałam jeszcze o tym że mój malutki synek będzie miał 2 latka jak urodzę 🤔 i chyba trzeba o czymś pomyśleć bo dalekie spacery dla takiego chłopczyka bez wózka odpadają. Kiedyś jak między moimi starszymi dziećmi było dokładnie 1,5 roku różnicy to wychodziłam z mamą na spacery na dwa wózki 😁 a teraz muszę też coś pomyśleć bo jakby nie patrzył to w innym wypadku jest się zależnym zawsze od kogoś. A zakup nowego wózka też nie bardzo mi leży bo mam nowy wózek , krótko używany po małym Franiu...
 
reklama
Do góry