reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja na początku mialam takie kłucia w podbrzuszu jak na miesiączkę pozniej jux nie a widziałam serduszko w 7 tygodniu według om. Jak ktoś nie ma żadnych objawów to nie znaczy ze z ciąża jest coś nie tak.
Jednorazowo przed wizytą mialam przypadek ze czulam sie slabo kręciło mi sie w głowie itp ale zmierzylam cukier i okazalo sie ze mialam tylko 74 ale to byl jednorazowy skok prawdopobnie od tego ze odłożyłam glucophage i całkowicie słodkie. Cukier w mocxu mi nie wyszedł a i glukoza na czco wyszla wporzadku 👍
 
Ja jestem po kolejnym USG - zarodek wg niego ma dopiero 6mm (w zeszły poniedziałek miał 3mm). Widzę, że lekarz niedokładnie zmierzył CRL nie obejmując całego maluszka, ale i tak umieram ze stresu. Zapisałam się od razu na jutro do innego lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🥺
To jest ten sam gin u którego byłaś wcześniej?
 
Ja jestem po kolejnym USG - zarodek wg niego ma dopiero 6mm (w zeszły poniedziałek miał 3mm). Widzę, że lekarz niedokładnie zmierzył CRL nie obejmując całego maluszka, ale i tak umieram ze stresu. Zapisałam się od razu na jutro do innego lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🥺
trzymam kciuki, daj koniecznie znać. Wyglada jakby nie zmierzył całego dzidziusia. Tulę mocno.
 
Jak dzisiejsza noc? 🙂🙂🙂
Ja koszmar, bol brzucha jak na miesiączke gbyby nie ciaza napewno wstałabym po tabletkę nie wyspana i z takim humorem do pracy
 
Jak dzisiejsza noc? 🙂🙂🙂
Ja koszmar, bol brzucha jak na miesiączke gbyby nie ciaza napewno wstałabym po tabletkę nie wyspana i z takim humorem do pracy
zasnęłam po 21, wstałam o 6. Wyspana. Jakieś głupoty mi się śniły. Brzuch tez zakuł przed snem i rano kilka razy. Ide dzisiaj po wolne na poniedziałek i wtorek. Czuje się jakaś wykończona.
Miłego dnia 😘
 
reklama
Dzien dobry 😘 u mnie noc bardzo dobrze Mam dzisiaj duzo energii pomimo ze wstaje do pracy o 4:15 i humor tez mi ostatnio dopisuje. Zmęczenie złapie popołudniu jak będę wracać do domu. Od czasu do czasu pojawia się mega delikatne mdłości chyba ze poczuje jakiś zapach brzydki to jest gorzej. Brzuch w ogóle mnie nie boli i nie ciągnie. Za to sutki swędzą szczypią. Piersi zaczęły mnie bolec wieczorem przy rozbieraniu jest najgorzej.
 
Do góry