reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja dzisiaj też w miarę ale jestem w cholerę zmęczona, miałam iść na spacer z mężem chociaż ruszyć się ale zasnęłam i dopiero wstałam 🙄 wkurza mnie to i wykańcza baaaardzo, co dzień coś nowego, jak nie mdłości to zmęczenie, ślinotok już mi papieru szkoda ale do szklanki nie dam rady bo zaraz mi się chce wymiotować brak mi słów na te moje dolegliwości to dziecko testuje moje granice od początku ! 😝
 
reklama
Mamy przedszkolaków i dzieci żłobkowych, czy Wy też łapiecie infekcje od swoich pociech? Moja jest średnio chora co 1,5 tygodnia. I ja to wszystko niestety łapie. Dużo tych chorob, zwłaszcza na 1 trymestr. Ale pocieszam sie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia w ciąży co ma w domu chorego co chwilę przedszkolaka...
W pierwszym roku, kiedy synek poszedł do przedszkola, to ciągle coś przynosił i niestety my z mężem najczęściej chorowaliśmy razem z nim. Można więc powiedzieć, że jest to normalne zjawisko. Nawet pediatra nam powiedziała, że nie da się tego uniknąć.
Szkoda tylko, że w ciąży możemy liczyć w większości tylko na domowe sposoby leczenia. Trzymaj się, życzę Wam zdrówka.
 
Proszę, mogłybyście napisać mi jaki miałyście wymiar pęcherzyka żółtkowego między 5 a 10 tgg ciąży? Ja mam za duży a poprzednia ciążę z tego powodu poroniłam... Oznaczenie na usg pęcherzyka żółtkowego to YS
 
Ostatnia edycja:
Proszę, mogłybyście napisać mi jaki miałyście wymiar pęcherzyka żółtkowego między 5 a 10 tgg ciąży? Ja mam za duży a poprzednia ciążę z tego powodu poroniłam...


U mnie rownie tego nie mierzył - mój lekarz uważa, że im mniej badań tym lepiej ;) ostatnio (8tydzien) zmierzył tylko dlugość i pokazal serduszko i powiedział, że jest super. A potem, że nastepna wizyta za 4 tygodnie.... ale na szczescie przyjmie mnie jeszcze za 2 tyg na sprawdzenje serduszka - po moich prośbach ;) dodam, że chodzę do niego prywatnie wiec powjnno mu zalezeć na wiekszej ilosci wizyt...
 
reklama
wiesz bardziej chodzi mi o to, że jeżeli mam kc od prywatnego lekarza i stać mnie było na prywatne prowadzenie ciąży to świadczeń nie powinnam dostać, bo stać mnie na dziecko 🙈
Nie, to zupełnie nie ma znaczenia, ja na wizyty prywatne wydawałam grube hajsu w pierwszej ciąży 🤣
Mamy przedszkolaków i dzieci żłobkowych, czy Wy też łapiecie infekcje od swoich pociech? Moja jest średnio chora co 1,5 tygodnia. I ja to wszystko niestety łapie. Dużo tych chorob, zwłaszcza na 1 trymestr. Ale pocieszam sie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia w ciąży co ma w domu chorego co chwilę przedszkolaka...
W tym roku jest ok, ale w tamtym roku jak mała zaczęła chodzić do żłobka to ja całą zimę byłam chora
 
Do góry