reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Cześć Wam, ja już jestem po połówkowych. Niby wszystko dobrze, ale pokazuje nam się jeszcze przepuklina pępowinowa. Lekarka mówi ze ma tyn etapie, a byłam 11+2 to jest fizjologiczna sprawa to i tak bardzo się stresuje. Wszystkie inne parametry w normie. Teraz w poniedziałek idę do swojego giba sprawdzić czy się „zeszlo”
Połówkowe??
 
reklama
Witam się serdecznie :) również chciałabym prosić o dołączenie do Waszego prywatnego grona. Podczytywałam to forum dłuższy czas, ale nie miałam odwagi się dotąd odezwać. :( Mój termin z OM to 16.06.
 
Cześć Dziewczyny,
Od jakiegoś czasu podczytuję forum i uznałam, że nadszedł czas, żeby dołączyć.
To moja 3 ciąża w ciągu roku (poprzednie zakończyły się poronieniami na wczesnych etapach), dlatego podchodzę do niej z umiarkowanym optymizmem.
Jestem już po prenatalnych, zrobiłam też badania genetycznie i wszystko jest na razie dobrze. Rośnie nam chłopiec ❤️
Dziś 13tc+5d, termin mam na 3.06.2023
Ściskam Was mocno 🙂
 
Witam Was serdecznie 🥰 jestem Agnieszka. To moja druga ciąża - mam już cudowną 9 letnią córę:)
Przewidywany termin porodu na 27.06.2023❤
Póki co tak jak i w pierwszej ciazy- mdłości dają o sobie znać przez cały czas... póki co -4kg. Oby niedługo przeszło:)
Pozdrawiam

Ps. Również ogromna prosba o dodanie mnie do grupy prywatnej:)
 
reklama
Do góry