reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny która jutro ma wizytę? :) ja jutro mam wizyte i jak wcześniej mialam nastawienie pozytywne tak teraz czuje sie niespokojna. Jutro mam 10+5 boje sie ze serduszko przestało bic, słysząc o tylu poronieniach a moje pcos wcale tu nie pomaga wręcz przeciwnie. A patrzac na statystyki to lepiej nie mówić.
Ja jutro mam wizyte u diabetologa. Na każdej wizycie pani doktor robi USG żeby właśnie sprawdzić czy jest echo serca. Nie mogę się doczekać i jednocześnie się boję, że jednak tego echa nie będzie 🤷🏼‍♀️ u mnie jutro 11+0. Staram się myśleć pozytywnie ale jest ciężko... 😪 Więc wiem co czujesz.
 
reklama
Ja bez Xonvea nie funcjonowałabym. A trzeba jakos zyc i jesc. Jestem teraz na drugim opakowaniu. Kosz ok. 80 zł.
I ja też nie kupuje detektora, podczas pierwszej ciazy nie brakowało mi go wcale, teraz też go nie chce.
 
c
Ja jutro mam wizyte u diabetologa. Na każdej wizycie pani doktor robi USG żeby właśnie sprawdzić czy jest echo serca. Nie mogę się doczekać i jednocześnie się boję, że jednak tego echa nie będzie 🤷🏼‍♀️ u mnie jutro 11+0. Staram się myśleć pozytywnie ale jest ciężko... 😪 Więc wiem co czujesz.
dobrze ze nie jestem sama co ma takie myśli . O której masz wizytę ?
 
Dzięki za Wasze odpowiedzi. Zrobiłam rano proga i faktycznie mogłby być wiekszy bo 19,1 mi wyszedł. Beta za to nie jest zła bo cos ponad 127tys (7+4tyg). Zadzwoniłam do lekarza i kazał mi zwiększyć dawkę proga i przyjść do niego jutro na usg, także zobaczymy co się dzieje :) mam nadzieje, że maleństwo rośnie i serduszko będzie bić jak dzwon :)
 
Dzięki za Wasze odpowiedzi. Zrobiłam rano proga i faktycznie mogłby być wiekszy bo 19,1 mi wyszedł. Beta za to nie jest zła bo cos ponad 127tys (7+4tyg). Zadzwoniłam do lekarza i kazał mi zwiększyć dawkę proga i przyjść do niego jutro na usg, także zobaczymy co się dzieje :) mam nadzieje, że maleństwo rośnie i serduszko będzie bić jak dzwon :)
a jaki powinien być progesteron w 1 trymestrze ?
 
reklama
Do góry