reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Godzinę po posiłku możesz mieć do 140 (załączam foto pomocy która dostałam w szpitalu) wszystko zależy co to była za zupa 🤷🏼‍♀️ ale że po pączku tak mało to aż zazdroszczę 🥺 ja mam taką ochotę na słodkie 😭😭😭 ale boję się spróbować 😏
zjadłam dziś kawałek ciasta z bitą śmietaną i cukier po godzinie mam 103... A po kanapce mam ok 130.. wychodzi na to, że powinnam żyć ciastami i pączkami 🙈 jak po kanapkach i zupie mam większy cukier 🙈
 
reklama
A jak z tą glukozą do picia, polecacie smakową? Czy zwykłą? Jak ja to przeżyje 🤦‍♀️ Idę w czwartek
Nie jest super, da sie przeżyć. Bardziej po 2h jak z przychodni wyszłam było mi nie dobrze i wymiotowalam. U mnie w diag nie mieli smakowych więc bylam zmuszona do takiej zwykłej.
 
U nie których z Was pojawiały się plamienia, brudzenie, ile u Was trwało??
Ja wczoraj miałam spokój. Dziś znowu jednorwzowe lekkie brudzenie.
U mnie na przełomie 5/6 tydzień max 3 dni trwały. Potem po seksie jednorazowo. Taka kawa z mlekiem. Ale ja mam małą nadżerkę, dlatego. U Ciebie nadal się utrzymuja? Dostałaś duphaston?
 
reklama
Ja polecam do takiej zwykłej glukozy dodać sok z połowy cytryny. Wzięłam ze sobą cytryne ;)
W szpitalu nie pozwalali tych smakowych, ale dodać cytryne już tak
Wszędzie co innego mówią, u nas w innej placówce np pozwalają popijac wode, wyciskać cytrynę, w drugiej ani wody ani cytryny, chyba ze jest już taka gotowa smakowa- niby się skończyły przed moim przyjściem 🙈 ciekawe bo sama bylam na tym badaniu.
 
Do góry