reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Jak się dziś czujecie? Ja ostatnio już mam przypływ energii, ale wieczorem padam na twarz, wczoraj to już zasypiałam na filmie :/ ale czuję się całkiem spoko :) jakie plany na długi weekend?
 
reklama
@KAROLA2525 , @93kora , @Lubiekluskikladzione Dzięki dziewczyny za rady. Właśnie czuję się zdrowa, chociaż w domu u dziecka była infekcja.
@93kora Daj znać jakie będą poniedziałkowe wyniki.

Refluks daje dużo nieprzyjemnych objawów. Mnie dopadł przed ciążą, myślałam że mam zawał. Teraz nie mogę brać leków, lekarz kazał wspierać się Gavisconem albo kleikiem z siemienia lnianego.
 
Jak się dziś czujecie? Ja ostatnio już mam przypływ energii, ale wieczorem padam na twarz, wczoraj to już zasypiałam na filmie :/ ale czuję się całkiem spoko :) jakie plany na długi weekend?
Ja dziś mam kiepski poranek 🤷‍♀️ wszystko sprawia, że mam ochotę płakać, dodatkowo ból pleców.. i muszę dziś pracować 😌 ale jutro wizyta! To będzie 9+0 🙈 Zapowiada się słoneczny dzień, więc mam nadzieję, że mi minie ten dołek.
 
Mamy przedszkolaków i dzieci żłobkowych, czy Wy też łapiecie infekcje od swoich pociech? Moja jest średnio chora co 1,5 tygodnia. I ja to wszystko niestety łapie. Dużo tych chorob, zwłaszcza na 1 trymestr. Ale pocieszam sie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia w ciąży co ma w domu chorego co chwilę przedszkolaka...
 
Mamy przedszkolaków i dzieci żłobkowych, czy Wy też łapiecie infekcje od swoich pociech? Moja jest średnio chora co 1,5 tygodnia. I ja to wszystko niestety łapie. Dużo tych chorob, zwłaszcza na 1 trymestr. Ale pocieszam sie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia w ciąży co ma w domu chorego co chwilę przedszkolaka...
Ja w pierwszym roku tak miałam. Córka lekko przychodziła wszystko, ja potem tydzień ganiałam z kaszlem i innymi katarami. Córka nawet przyniosłą nam 3 razy w ciągu 2 miesięcy jelitówkę. Ona 1 wieczór i koniec, ja 5 dni z łóżka nie mogłam się podnieść i to za każdym razem ;/

Pomógł mi bronchovaxon (czy jakoś tak), ale to raczej nie w ciąży ;/
A tak ogólnie to zawsze pomaga cynk + wit D + wit C + czosnek + czasami jakiś probiotyk.
Tylko nie wiem czy to można brać w ciaży. Niby w prenatelnie jest jakaś mała dawka cynku, ale nie wgłębiałam się w to.
 
Mamy przedszkolaków i dzieci żłobkowych, czy Wy też łapiecie infekcje od swoich pociech? Moja jest średnio chora co 1,5 tygodnia. I ja to wszystko niestety łapie. Dużo tych chorob, zwłaszcza na 1 trymestr. Ale pocieszam sie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia w ciąży co ma w domu chorego co chwilę przedszkolaka...
Moja córka tydzień chora tydzień zdrowa. Ja raczej nie łapię. Teraz ma duży kaszel a ja na szczęście nie. Ale katary, jakieś drobne przeziębienia mam co chwilkę. Często wieczorem boli mnie gardło. Niestety jesień to nie jest dobry czas na pierwszy trymestr 😉 chorujemy bez gorączki więc pocieszam się, że maluszkowi nic nie grozi.
 
Ja dostalam skierowania, moze dlatego ze mam kota, troche smutne ze tak różnie to bywa.. powinno być u każdego lekarza tak samo w ciązy, szkoda słow :(

dodatkowo musze sie podzielić z wami moją radością - dzis pierwszy dzien apetytu - mialam taką ochotę na mielone i brokuły, że zrobiłam i zjadłam z przerwami oczywiscie ale 3 dokładki - nigdy mi sie to nie zdarzyło, to chyba z tej radosci ze mi dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień czułam się tragicznie -nonstop mdłości już mialam tak dość ze chcialo mi sie płakać.
Jejku gratuluje lepszego samopoczucia🙂 ja od prawie tygodnia mam okropne mdłości.. rano..w dzień.. w nocy... nie mogę spać.. a do tego wszystko mi rośnie w gardle.. walczę ze sobą że nie 🤮.. mam 11t0dc dzisiaj wieczorem jak to zaraz nie minie to nie wiem jak długo pociągnę 😭
 
Hej
U mnie wyniki były w ciągu 2 dni w vitalabo.
U mnie glukoza 87 mg/dl.
Wyszły mi tylko przeciwciała różyczki , ale przechodziłam w dzieciństwie.
Męczy mnie dzisiaj bol głowy, ale mam migreny więc myślę, że do jutra przejdzie.
Jeśli chodzi o ubrania mieszczę się we wszystko tylko wieczorem widać po bluzach ... że się opinają. U mnie mało kto wie o ciąży. W pracy bo musiałam przejść na l4 , mąż i przyjaciolka. Czekamy do 12 tc - wtedy powiemy.
Muszę sprawdzić kod zwolnienia aby się nie zdziwić.
Sprawdź ten kod bo ja jak zobaczyłam b1 to się załamałam..
 
reklama
Do góry