reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Im mniej oczekujesz, tym mniej boli. Ja tez nie mogę liczyc na „prosto z serca”, ze moja mama i siostra będą się cieszyć, No bo mam już 2 dużych dzieci i nie powinnam mieć ich więcej, skoro teraz tak wygodnie mam. Będą „sztuczne” gratulacje. Ja już od dawna się przyzwyczaiłam do tematu, ze teraz moja rodzina są dzieci i narzeczony, a reszta ma po prostu swoje życie.
Dziękuje za ta wiadomość ❤️
 
Dziewczyny, a czujecie jakies ciagnecia, klucia w dole brzucha? Dzisiaj caly dzien mam tak jakby cos sie napinalo :(
Czasem coś tam boli, ciągnie, kłuje. Staram się nie zwracać uwagi. Codziennie inaczej. Stałe są tylko mdłości i senność
U mnie wogole lekarz nie mierzył ani razu pęcherzyka żółtkowego.
U mnie też nie. Jest zarodek, bije serce. Nie zagnieździł się w bliźnie. Ciąża młodsza o tydzień i tyle. Może i lepiej bo bym za dużo czytała
 
Dziewczyny, a czujecie jakies ciagnecia, klucia w dole brzucha? Dzisiaj caly dzien mam tak jakby cos sie napinalo :(
czasami mam ból jak na miesiączkę, ale zdarza się to rzadko patrząc na to, że na początku zaraz po ⏸️ bolał mnie non stop. Jak kicham albo kaszle to zakłuje mnie czasami po prawej czy po lewej stronie brzucha.
 
I jak się skończyła ciąża? W którym tygodniu miałaś 6.7?
6,7 to był ostatni pomiar przez mojego lekarza i to mogło być koło 7-8 tygodnia. U mnie niestety ciąża zakończyła się poronieniem w 10 tc. Maleństwo źle rosło przy przyjęciu do szpitala lekarz wymierzył mi ze z pomiarów jest o 3 tygodnie mniejsze. W 9 tc przestało bić serduszko. Od początku źle się rozwijało pęcherzyk zolktkowy z wizyty na wizytę rósł na 85% dziecko było obciążone licznymi wadami genetycznymi. I mielismy niedotlenienie bo u nas serduszko od samego początku słabo biło.
 
Ja na szczęście nie wiem co to mdłości, ani w pierwszej ciąży, ani teraz nie mam I mam nadzieję, że już nie przyjdą. Dziś wg usg 10+1 . Mi jedynie zmęczenie i senność dawały się we znaki w 1 trymestrze pierwszej ciąży i teraz też, choć już od paru dni jest normalnie więc może już po . W ogóle nie czuje się jak w ciąży. Nikomu też nie mówimy na razie więc jakby jej nie było 🤣w 1 ciąży chyba w 8tc wszyscy już wiedzieli 😆
 
reklama
Do góry