reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

I ja się witam po przerwie, u nas też weekend całkiem całkiem. Dzisiaj praktycznie zero mdłości, zobaczymy wieczorem ale dawno nie czułam się tak dobrze. Chciałabym tak codziennie już, niebo na ziemi czuć się jak człowiek 😝
Co do zakupów i brzuszka, ja jestem chudzielec, ale w poprzedniej ciąży mimo to dopiero koło 5-6miesiaca coś tam było widac a teraz już jestem okrąglutka, też już w jeansy nie wchodzę, staniki też już małe i będę musiała niedługo się zaopatrzyć w coś ciążowego :)
Miłego popołudnia Wszystkim i oby mdłości jak najmniej
 
reklama
Też jak czytam to myślę że ja to jestem w czarnej dup.. 😂Bo nic nie wiem 😁 pierwszy dzidziuś i wszystkie wiadomości, informacje to dla mnie nowość 😆☺️
mam to samo 🙈 kompletnie nic nie wiem, co gdzie i kiedy 🙈 rok temu byłam w ciąży, ale puste jajo, więc nawet zarodka nie było więc nie wiem jak ma rosnąć, jak serduszko ma bić. O wszystko, o pierdoły pytam lekarza jak jestem na wizycie i co mi nadejdzie na myśl to po prostu pytam, nawet jak wydaje się to głupie, ale wolę wiedzieć niż później rozmyślać. A jak nasunie mi się jakieś pytanie ot tak to piszę tutaj, kobieta pytajnik jestem, ale gdzieś muszę swoją ciekawość zaspokoić żeby nie czytać bredni w internecie, gdzie połowa informacji jest z du.. wzięta 🤣
 
A z jakiego powodu cesarka? Szybko dosyc sie dowiadujecie o tym

Zapytałam z ciekawości, sama córkę w czerwcu 2021 urodziłam naturalnie i błagałam wręcz położną, żeby zrobić wszystko żeby cesarką się nie skończyło. Także mam nadzieję, że i teraz urodzę naturalnie. Ale wiem, że jak jest krótki odstęp między poprzednia cesarką to odgórnie zlecają CC, no i też są inne wskazania. Po prostu byłam ciekawa ile z nas wie na pewno że będzie mieć cesarkę ;)
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Jakoś nie mam siły na Facebooka, fora itd 🤷🏼‍♀️
Mąż wyjechał w piątek na granice polsko-białoruska i wraca dopiero 26.11. Mam do Was dwa pytanka, liczę na pomoc 🥰
1. Idę jutro na wizytę do innego ginekologa, ponieważ mój jest na urlopie. Nic złego się nie dzieje, ale myśle ze jak ostatnia wizytę miałam 26.10 a kolejna miałabym mieć 6.12 to za długo. Chce wiedzieć czy wszystko ok z fasolka. Powiedzcie mi czy wystarczy powiedzieć tamtemu ginekologowi ze chce tylko sprawdzić i zrobić usg, bo mój jest na urlopie? Czy coś jeszcze dodać?
2. Chciałabym nagrać mężowi ekran usg i wysłać. Myślicie ze można coś takiego zrobic?
Miłego wieczora 😍
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Jakoś nie mam siły na Facebooka, fora itd 🤷🏼‍♀️
Mąż wyjechał w piątek na granice polsko-białoruska i wraca dopiero 26.11. Mam do Was dwa pytanka, liczę na pomoc 🥰
1. Idę jutro na wizytę do innego ginekologa, ponieważ mój jest na urlopie. Nic złego się nie dzieje, ale myśle ze jak ostatnia wizytę miałam 26.10 a kolejna miałabym mieć 6.12 to za długo. Chce wiedzieć czy wszystko ok z fasolka. Powiedzcie mi czy wystarczy powiedzieć tamtemu ginekologowi ze chce tylko sprawdzić i zrobić usg, bo mój jest na urlopie? Czy coś jeszcze dodać?
2. Chciałabym nagrać mężowi ekran usg i wysłać. Myślicie ze można coś takiego zrobic?
Miłego wieczora 😍

Mój lekarz i w poprzedniej ciąży i teraz pytał czy chce nagrać telefonem usg, nawet przynosił mi torebkę żebym telefon wyjęła ;) wiadomo, że nie każdy lekarz jest taki sam, ale myślę że się zgodzi :)
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Jakoś nie mam siły na Facebooka, fora itd 🤷🏼‍♀️
Mąż wyjechał w piątek na granice polsko-białoruska i wraca dopiero 26.11. Mam do Was dwa pytanka, liczę na pomoc 🥰
1. Idę jutro na wizytę do innego ginekologa, ponieważ mój jest na urlopie. Nic złego się nie dzieje, ale myśle ze jak ostatnia wizytę miałam 26.10 a kolejna miałabym mieć 6.12 to za długo. Chce wiedzieć czy wszystko ok z fasolka. Powiedzcie mi czy wystarczy powiedzieć tamtemu ginekologowi ze chce tylko sprawdzić i zrobić usg, bo mój jest na urlopie? Czy coś jeszcze dodać?
2. Chciałabym nagrać mężowi ekran usg i wysłać. Myślicie ze można coś takiego zrobic?
Miłego wieczora 😍
Tak, ja tak mówiłam.
Co do nagrania, to zależy od lekarza. Jak będzie bucem lub będzie miał zły dzień, to raczej średnio.
U nas na prenatalnych gościu mówi, aby przynieść pen drive, tam będzie nagrany filmik.
Nie wiem, w którym tygodniu jesteś, ale poniżej 11 to tak średnio będzie widać Maluszka, bardziej jak jakiś kosmita :)
 
reklama
mam to samo 🙈 kompletnie nic nie wiem, co gdzie i kiedy 🙈 rok temu byłam w ciąży, ale puste jajo, więc nawet zarodka nie było więc nie wiem jak ma rosnąć, jak serduszko ma bić. O wszystko, o pierdoły pytam lekarza jak jestem na wizycie i co mi nadejdzie na myśl to po prostu pytam, nawet jak wydaje się to głupie, ale wolę wiedzieć niż później rozmyślać. A jak nasunie mi się jakieś pytanie ot tak to piszę tutaj, kobieta pytajnik jestem, ale gdzieś muszę swoją ciekawość zaspokoić żeby nie czytać bredni w internecie, gdzie połowa informacji jest z du.. wzięta 🤣
W 2021 forum babyboom i dziewczyny spadły mi z nieba, niedość, ze nic nie wiedziałam w pierwszej ciąży to jeszcze rodziłam w kraju gdzie nie miałam co liczyć na doinformowanie 🙈 pamietam jak o coś pytałam na jednej z pierwszych wizyt i wspomniałam, ze w książce czytałam a położna do mnie, ze książek się nie czyta 🙃

Warto pytać jeśli głowa będzie spokojniejsza ❤️ zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże.
 
Do góry