reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny czy któraś z Was ma zastrzyki z heparyny? Jak ogarniacie to z coraz większym brzuszkiem? Za niedługo nie będę miała jak złapac fałdki 🙈 Czy wkłuwacie się w inne miejsca?
Ja nie mam póki co problemu i cos czuję, że nie będę miała, trochę tego tłuszczyku jest 😁
Czytałam gdzieś, że w boczki dziewczyny sobie zapodają i ewentualnie w ramię
My już przerobiliśmy Michalinę i Marcelinę. Mój brat koniecznie chce przeforsować Marcelinę ale ja już nie zmienię zdania i zostaje Tośka
U nas też dwa imiona były na tapecie! 😀 Początkowo wygrywała Marcelina, jednak będzie Miśka ❤️
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma zastrzyki z heparyny? Jak ogarniacie to z coraz większym brzuszkiem? Za niedługo nie będę miała jak złapac fałdki 🙈 Czy wkłuwacie się w inne miejsca?
ja robię codziennie zastrzyki Neoparin i jest coraz trudniej 🥲 tak jak mówisz, gorzej złapać fałdkę, przez co coraz bardziej mnie bolą. Mam jedno ulubione miejsce na brzuchu, gdzie nie boli, ale juz jest tam wielki siniak, więc szukam innych miejsc😂
 
ja robię codziennie zastrzyki Neoparin i jest coraz trudniej 🥲 tak jak mówisz, gorzej złapać fałdkę, przez co coraz bardziej mnie bolą. Mam jedno ulubione miejsce na brzuchu, gdzie nie boli, ale juz jest tam wielki siniak, więc szukam innych miejsc😂
Siniak jak siniak, ja też mam ulubione dwa miejsca po obu stronach brzucha i czuję tam zrosty 😳 ciekawe czy kiedyś znikną
 
ja robię codziennie zastrzyki Neoparin i jest coraz trudniej 🥲 tak jak mówisz, gorzej złapać fałdkę, przez co coraz bardziej mnie bolą. Mam jedno ulubione miejsce na brzuchu, gdzie nie boli, ale juz jest tam wielki siniak, więc szukam innych miejsc😂
Też mam ulubione miejsca, ale jak narazie już siniaki są, smaruje maścią, ale to nie pomaga. A gdzie jeszcze do czerwca 😅
 
Ja nie mam póki co problemu i cos czuję, że nie będę miała, trochę tego tłuszczyku jest 😁
Czytałam gdzieś, że w boczki dziewczyny sobie zapodają i ewentualnie w ramię

U nas też dwa imiona były na tapecie! 😀 Początkowo wygrywała Marcelina, jednak będzie Miśka ❤️
Pozazdrościć 🙃 jeszcze nie próbowałam wkłuwac się w inne miejsca, ale się boję 😱 Też bardzo podoba mi się skrot Miśka ❤
 
Siniak jak siniak, ja też mam ulubione dwa miejsca po obu stronach brzucha i czuję tam zrosty 😳 ciekawe czy kiedyś znikną
Ooo mamoo tez chyba ostatnio trafiłam w zrosty. Wbiłam igłę to nie mogłam wbić zastrzyku, jakb się zatkał. Bolało jak cholera, coraz ciężej jest trafić w miejsce, które nie boli.
A co do Neoparinu nienawidzę tych zastrzyków jak dla mnie mają tępe igły, ile ja się nameczylam z nimi 🙈 przy braku refundacji kupowałam je, później jak się okazało, że mam trombofillie mam za darmo clexan o niebo lepiej.
 
reklama
Do góry