reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Dziewczyny, a czy wiecie czy jest jakaś maść na trądzik, którą można stosować w ciąży? Jeny, tak mnie wysypało że masakra. Miałam tak w poprzedniej ciąży i po pierwszym trymesxie przeszło, no ale strasznie źle się z tym trądzikiem czuje :(
 
reklama
Niestety po wizycie wiem, że nic nie wiem :D Nic nie było widać, a jak się zapytałam czy endometrium wygląda na ciążowe, to usłyszałam "Raczej tak" 🤨 I zaprasza za dwa tygodnie. Ja też dość późno miałam owulację, bo dopiero 20 dc, może dlatego tak zupełnie nic nie było widać
Możliwe. Tydzień temu nie było u mnie nic widać. Trzymam kciuki żeby na następnej wizycie biło już serduszko 🤞🤞🤞🤞🤞
 
Dziewczyny, a czy wiecie czy jest jakaś maść na trądzik, którą można stosować w ciąży? Jeny, tak mnie wysypało że masakra. Miałam tak w poprzedniej ciąży i po pierwszym trymesxie przeszło, no ale strasznie źle się z tym trądzikiem czuje :(
Niestety nic nie wiem, ale też zainteresowana jestem 😅🙈 wyglądam jakbym trądzik młodzieńczy miała 😅🙈🤣🤣
 
Niestety nic nie wiem, ale też zainteresowana jestem 😅🙈 wyglądam jakbym trądzik młodzieńczy miała 😅🙈🤣🤣
No ja też… do tego uwydatniły mi się zajady, wyskoczyła mi opryszczka także super.. 🙈🙈 liczyłam na to że w tej ciąży będzie synek, ale w poprzedniej ciąży, z której mam córkę, miałam takie same objawy, więc już trochę tracę nadzieję 😆😆
 
No więc tak- dostałam receptę na eutxyrox (czy coś takiego) na zbicie TSH. Doktorek potwierdził że max 2,5 może być. Do endokrynologa mnie nie wysylal dzięki Bogu. I zrobił mi USG 😍 jest pęcherzyk ciążowy 7 mm. Na razie nic w środku nie widać. Wizyta za 2 tyg i jak będzie wtedy zarodek z bijącym serduszkiem to położna założy mi kartę ciąży.
Niesamowita ulgę czuję. Wiem że wszystko może się jeszcze wydarzyć ale taki spokój na mnie spłynął... 😍
Ale fantastycznie, że zrobił Ci to usg 🥰 Super, że ta wizyta przyniosła Ci ukojenie 😊 a może za dwa tygodnie usłyszysz serduszko... Wow 😍
 
Dziewczyny, a czy wiecie czy jest jakaś maść na trądzik, którą można stosować w ciąży? Jeny, tak mnie wysypało że masakra. Miałam tak w poprzedniej ciąży i po pierwszym trymesxie przeszło, no ale strasznie źle się z tym trądzikiem czuje :(
Też się chętnie dowiem. Wyglądam jak biedronka. A najgorsze są te podskórne, bolące. Wszędzie mam rany :/
 
Powiem wam , że czuje się jakbym nie była drugi raz w ciazy , jakby to był dla mnie niewytłumaczalny cud 🤣🤣 . Siedzę w wannie, patrzę, brzuch fajny ciążowy. ( w dzień go nie mam 🤣 ) i rozmyślam, ze jak to , tam dziecko jest, w brzuchu.
I mam taki mętlik całe dnie, przechodzę jakieś załamanie nerwowe , już mnie wszyscy mają dość 🤣🤣 wszystko działa na mnie jak płachta na byka. Kupiłam melise i od dziś to będzie mój przyjaciel 🤣🤣
 
reklama
Do góry