reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Padam dziś 🙈 jutro wyprawiamy drugie urodziny synka i po prostu mam dość 🙈 . Rano myślałam że zwymiotuje tak mnie wzięło na wymioty,a jeszcze teściowa przyjechała z rana żeby zająć się małym i udawałam że jakąś grypę żołądkową mam 🙈🤣 i w ogóle prawie znalazła moje testy ciążowe 🙈🙈🙈
 
Dziewczyny, która ma w przyszłym tygodniu USG? Za kogo trzymamy kciuki? 😁
Ja w środę idę na pierwszą wizytę.

Jakiś taki spokój mnie ogarnął. Nie wiem czy to dobrze, ale nie ekscytuje się tym tak mocno, bo chyba podświadomie boje się rozczarowania, tego co usłyszę i zobaczę lub nie zobaczę w środę. Nic już nie badam przed wizytą, żadnej bety, nic już sobie nie dokładam. No taki niezdrowy pesymizm mnie dopadł 😅
 
Witam się z Wami nieśmiało 🤰🏻 wczoraj byłam na rutynowej kontroli u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży 🥹 widoczny 2-3tyg pęcherzyk ciążowy . Dziś beta 9700 i progesteron 27. We wrześniu 2022 po długich i ciężkich 8 latach staran , 5 stratach I 3 nieudanych ivf urodziłam zdrowego synka💙
Ostatnia miesiączka 02.09
Termin porodu ok 17.06
Mialam tylko 3miesiaczki po porodzie i cykle bardzo nieregularne więc ciężko dokładnie określić .
Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę Wam nudnych 9ciu miesięcy 😉🤰🏻❤️

Witaj i gratulacje!!! 🤗

W trojke, razem z @Erina123 mamy dzieciaczki w podobnym wieku (czerwiec i lipiec 22).

Rozumiem ze sie tym razem udalo sie bez pomocy?
 
Witaj i gratulacje!!! 🤗

W trojke, razem z @Erina123 mamy dzieciaczki w podobnym wieku (czerwiec i lipiec 22).

Rozumiem ze sie tym razem udalo sie bez pomocy?
tak, tak to kolejny naturalny cudak będzie jeśli wszystko będzie ok . W ciążę z synem też zaszłam naturalnie jak już wyczerpały mi się pomysły na kolejne badania i wg miałam podchodzić do szczepień limfocytami męża a dzień przed pierwszymi okazało się ,że jestem w ciąży 🤗 życie jest przewrotne !

Jak się czujecie z myślą o kolejnym maluszku z dosyć mała różnica wieku?
 
tak, tak to kolejny naturalny cudak będzie jeśli wszystko będzie ok . W ciążę z synem też zaszłam naturalnie jak już wyczerpały mi się pomysły na kolejne badania i wg miałam podchodzić do szczepień limfocytami męża a dzień przed pierwszymi okazało się ,że jestem w ciąży 🤗 życie jest przewrotne !

Jak się czujecie z myślą o kolejnym maluszku z dosyć mała różnica wieku?

To cudowne niespodzianki miewasz 🤩
Gratulacje jeszcze raz i duzo duzo zdrowka.
My planowalismy i tym razem wyszlo bez pomocy i w drugim cyklu. Jestesmy przeszczesliwi i wezmiemy wszystko na klate. Przy pierwszym idzie nam swietnie wiec dwojeczke tez z usmieschem ogarniemy 😍
 
reklama
tak, tak to kolejny naturalny cudak będzie jeśli wszystko będzie ok . W ciążę z synem też zaszłam naturalnie jak już wyczerpały mi się pomysły na kolejne badania i wg miałam podchodzić do szczepień limfocytami męża a dzień przed pierwszymi okazało się ,że jestem w ciąży 🤗 życie jest przewrotne !

Jak się czujecie z myślą o kolejnym maluszku z dosyć mała różnica wieku?
a wy jak? Pewnie jeszcze troszke w pierwszym szoku skoro dopiero wczoraj sie dowiedzieliscie?
Na kiedy wypada wam termin?
 
Do góry