reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
To wiadomości w miarę dobre. A nie wolałabyś zrobić operacji w trakcie ciąży ? Miałabys czas na leżenie, rekonwalescencje.
Myślałam o tym, ale doktorek kategorycznie mi powiedział że w ciąży mnie nie pokroi. Opisał mi całą operację. Mąż miał podobną 2 lata temu. Była w znieczuleniu miejscowym i wszystko mu pokazywali, wiercili mu nogę, przeciągali druty... Ale on miał laparoskopową operację. Mi całe kolano muszą rozciąć i rozwiercić 🙈 widziałam tą operację na filmikach i nie wiem jakbym zniosła te dźwięki i zapach ma żywo. W ciąży się jednak bym bała. I nie wiem czy ginekolog by mi zgodę wyraził 🤷
 
Znalazłam bardzo ciekawy medyczny artykuł na temat progesteronu. Sama się zestresowałam moim niskim wynikiem dlatego zaczęłam doszukiwać. Mnie on bardzo uspokoił mam nadzieje ze komuś tez pomoże. Zrobiłam screeny bo żeby go przeczytać trzeba zalogować się na stronę. Oczywiście sama się na wszelki wypadek zapisałam na poniedziałek do ginekologa. Ale do tego czasu jeszcze sporo czasu a to mnie uspokoiło.
 

Załączniki

  • IMG_9075.png
    IMG_9075.png
    384 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_9076.png
    IMG_9076.png
    121,2 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_9077.png
    IMG_9077.png
    116,8 KB · Wyświetleń: 72
  • IMG_9079.png
    IMG_9079.png
    110,4 KB · Wyświetleń: 68
Znalazłam bardzo ciekawy medyczny artykuł na temat progesteronu. Sama się zestresowałam moim niskim wynikiem dlatego zaczęłam doszukiwać. Mnie on bardzo uspokoił mam nadzieje ze komuś tez pomoże. Zrobiłam screeny bo żeby go przeczytać trzeba zalogować się na stronę. Oczywiście sama się na wszelki wypadek zapisałam na poniedziałek do ginekologa. Ale do tego czasu jeszcze sporo czasu a to mnie uspokoiło.
Dzięki ❤️
 
Witam się z Wami nieśmiało 🤰🏻 wczoraj byłam na rutynowej kontroli u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży 🥹 widoczny 2-3tyg pęcherzyk ciążowy . Dziś beta 9700 i progesteron 27. We wrześniu 2022 po długich i ciężkich 8 latach staran , 5 stratach I 3 nieudanych ivf urodziłam zdrowego synka💙
Ostatnia miesiączka 02.09
Termin porodu ok 17.06
Mialam tylko 3miesiaczki po porodzie i cykle bardzo nieregularne więc ciężko dokładnie określić .
Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę Wam nudnych 9ciu miesięcy 😉🤰🏻❤️
 
Witam się z Wami nieśmiało 🤰🏻 wczoraj byłam na rutynowej kontroli u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży 🥹 widoczny 2-3tyg pęcherzyk ciążowy . Dziś beta 9700 i progesteron 27. We wrześniu 2022 po długich i ciężkich 8 latach staran , 5 stratach I 3 nieudanych ivf urodziłam zdrowego synka💙
Ostatnia miesiączka 02.09
Termin porodu ok 17.06
Mialam tylko 3miesiaczki po porodzie i cykle bardzo nieregularne więc ciężko dokładnie określić .
Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę Wam nudnych 9ciu miesięcy 😉🤰🏻❤️
Witaj na czerwcowych mamach 🙂
 
reklama
Mi się dzisiaj nic już nie chce. Nadal mam zaćmienie i serio czuje się jakbym mózgu nie miała. Brzuch trochę kuł wcześniej, ale już przeszło. Dobrze że jeszcze jutro dzień wolny 🙈
 
Do góry