reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

czerwcowe ploteczki :D

Wiesz Kasiu, trudno mi powiedzieć, bo go nie mierzyłam. Ubranka 68-74, a wazy koło 7 kg. Przesadziłam go koło 1 listopada. Miał wtedy w gondoli kilka cm luzu, ale w ciepłym kombinezonie byłoby ciasno. Teraz może się rozglądać po świecie, a mi wygodnie się ze spacerówką wózek składa.
A Olga jaka duża? Może już pora na spacerówkę?
 
reklama
dziewczyny pod koniec czerwca wybieramy się z mężem na tydzień na Mazury, ponoć ma tam być jakiś super rajd,
możecie mi polecić jakiś fajny pensjonat lub coś podobnego, (jedziemy z dziećmi) będę wdzięczna:-):-D

Syla co się stało? spsuło się czy co?:dry:
 
Mam nadzieję, że fotorelacja będzie (a może już jest?)

Mamootku, jak duży jest Staś, że jeździ w spacerówce? Moją Olgę dziś prawie na dopych wsadziłam do gondoli:sorry2:

Z tego co piszesz, to raczej tak, bo po ostatnim mierzeniu we środę (szczepienie) Olga waży 6700g i ma 73cm:-)

no nie dziwie sie że ci nie wchodzi do gondoli . Kasia to ona mega długa jest!!! Normlanie szok. dluga i chuda, lasencja ci rośnie a czemu ja nie widziałam jej fotek?
Ja Michasia przesadzilam do spacerowki w zeszłym tygodniu (wczesniej miesliśmy 2 próby a potem 2 tygodnie siedzielismy w chalupie bo Michas mial rota a Marysia chyba zapalenie oskrzeli wiec dopiero tak na dobre w zesżłym tygodniu wyszlismy). i Michal jest zachwycony BARDZO. Ale on wazy 8700 wiec silą rzeczy trudno mu sie juz bylo miescic w gondoli. A wzrostu ma 72-73 cm ubranka 74-80 mamy :)
 
Sylwia, co jest?
Irma, u mnie kiepsko z tym radzeniem gdzie jechać na Mazury, bo ja zawsze jeżdżę do siebie. Ale powiedz w jaki rejon Mazur jedziecie, to się jeszcze zastanowię.
A może uda nam się spotkać?:-)
 
reklama
A jak to zwykle w alfie zepsuła sie pierdołka, naprawili mi ale musiałam scholowac do warsztatu pomoca drogową:-) i cały wieczór spedzilam w warsztacie.

Irma napisz gdzie dokładnie jedziecie bo Mazury są duze i szerokie:-D a znam kilka fajnych miejsc:szok:
 
Do góry