reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

Dziewczyny do rosołku rzeczywiście można dodac mniej marchewki, ale także dodać vegetki lub maggi, będzie troszkę słońszy, a jeśli nie chcecie mieć "farfocli" moja mama zawsze dodaje śliwkę węgierkę wtedy nie jest mętny:tak:
 
reklama
w sumie nie daje duzo, bo tylko dwie marchewki na 5 litrowy garnek.... do tej pory wychodzil mi dobry, cos ostatnio sie "podzialo"
 
Magdziarka robiłam dzisiaj szarlotkę z przepisu który podałaś. Pyszna :tak::-) już prawie nic nie zostało, bo mężulek pochłonął :-D:-D:-D
 
Cieszę się niezmiernie marta ............ja zrobię tez na weekend. Ale juz zastanawiam się nad wielkanocnymi specjałami z ciast to chyba poprzestane na makowcu. Będziemy codziennie u męża rodziców tuż za miastem bo tam zjeżdża sie jego rodzinka to teściówka bedzie miała dużo specjałów..ale swoje 3 grosze dołoże.A i w domku coś musi byc......
 
A ja bede robila mazurki na kruchym - pewnie czekoladowy, pomaranczowy i kajmakowy........
 
Faszerowane najlepsze są z pieczarkami,
pieczarki i cebulkę pokroić , usmażyć i zmielić na maszynce razem z żóltkiem z ugotowanych jajek które się kroi na połóweczki i zmielony farsz ładuje z powrotem
 
Można też nadziewać z żółtym serem startym drobno na tarce ze szczypiorkiem :
żółtka, ser, szczypiorek, przyprawy, majonez mieszamy aż będzie gęsta masa i nadziewamy:tak: polecam tez sałatkę: pieczarki, jajka, szczypiorek, żółty ser, majonez i przyprawy:happy2:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry