reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
to ja jeszcze raz witam:wink:

Kobitki więc tak:
jestem mamą 18 miesięcznego słodkiego łobuza imieniem Mateusz. Obecnie siedzę z nim w domku. Od razu po macierzyńskim mój szef mi podziękował więc.... same rozumiecie.

Bardzo się cieszę, że mnie przyjęłyście:))
 
Darunia to się dzieje u Was... zdrówka dla Bartusia! A w tym nowym zespole zapowiada się mniej pracy? Bo Ty kobito niedługo z horyzontu znikniesz :sorry2:
co do kaski to pozostawię to bez komentarza, bo nie chce mi się o tym nawet mysleć :zawstydzona/y::-(

Kobitki więc tak:
jestem mamą 18 miesięcznego słodkiego łobuza imieniem Mateusz. Obecnie siedzę z nim w domku. Od razu po macierzyńskim mój szef mi podziękował więc.... same rozumiecie.
Bardzo się cieszę, że mnie przyjęłyście:))

A dlaczego miałybyśmy nie przyjąć:confused: my nie takie straszne babska jesteśmy ;-):-D to Mati dokładnie z którego jest?
co do pracy to miałam podobnie, podczas rozmowy co po macierzyńskim szef prosto z mostu powiedział mi, że już zatrudnił inną osobę na moje miejsce :dry:
 
A dlaczego miałybyśmy nie przyjąć:confused: my nie takie straszne babska jesteśmy ;-):-D to Mati dokładnie z którego jest?
A ja mysle ze z nas straszne babki sa :-D :-D :-D
I zakodowalam ze Mati z 23 czerwca co moja Ola - Dzien Ojca ;-)

Widze, ze nadal maly ruch na bb :-p Po sylwestrze sie poprawi? :-p
My wlasnie z m lookamy na Wojewodzkiego, Borys Szyc dzis jako gosc a bardzo go lubie :zawstydzona/y: Teksty rzucaja swietne ;-) Jutro przyjezdza rodzinka do nowego roku - rodzice + brat wiec bedzie ruch :tak: Ale zagladac bede co u Was :tak:
Milych wieczorkow!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczeta:-)
Blumlein-witaj wsrod nas,zapraszamy do rozmow:-)
Daruunia-oj,zdrowka dla Bartusia!Ciagle go cos lapie,jak moja maje,ehhh....
Asiowo-no to byle do stycznia!;-)Powinno sie udac.

My w sylwka siedzimy raczej w domu,z szampanem i tv.Moze wieczorkiem przyjdzie do nas troche rodzinka M,ale jeszcze nie wiadomo.
Maja tez ostatnio zle spala,ale juz jej przeszlo.Za to dzis wstala chyba lewa noga,bo od rana na wszystko mowi stanowczo nie i placze.Ciagle jej cos nie pasuje,mam juz dosyc....Teraz na szczescie spi.
 
Witam!
Joasiek no to znów będzie u Was wesoło :-)
Majka oj chyba wszystkie szkraby ostatnio przechodzą same siebie :dry:
ja na chwilkę, bo mąż w domu (ma urlop do końca roku, co przwda to tylko 2 dni, ale o wiele lepiej brzmi :-p), mała odpadła jak kawka, auto już nieco podreperowane, jak mała zje obiad, to podrzucamy ja to teściówki a my jedziemy w końcu załatwić sobie półki na wymiar i jutro jak dobrze pójdzie, to zmontujemy :tak: lecę obiad pichcić, sama z sobą pisać nie będę :sorry2:
 
Heja banana moje miłe!

Dzięki za życzenia zdrowia dla Tutka- przekażę ;-) Bańki udało nam się wczoraj postawić jak Bart zasnął :-)
Dzisiaj mam wolne, Ł ma L4 więc siedzimy w domu, juz jesteśmy po obiadku i zaraz zabieram sie za sprzątanie ;-)

Kasiula ale Ci dobrze z tą wolnością... ja jeszcze ide jutro do roboty i to na 6 do 16 :sorry2:
Martulka co do zmiany pracy, to kaska się nie zmieni, chociaż licze na jakies premię :-) a co do godzin pracy, to wydaje mi się że będzie podobnie albo i więcej roboty... :dry::-)
Madzia mam nadzieje że Majeczka szybko powróci do grzecznego "stanu" :tak:
 
reklama
Do góry