reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam!ja mialam ciecie w zeszlym roku i chce powiedziec ze nie taki diabel straszny.Uwazam ze odczuwanie bolu to dosc indywidualna sprawa.Po cieciu wyszlam ze szpitala na 3 dobe a na 4 bylam juz na chwilke w pracy.dziewczyny caly czas powtarzeam ze nastawienie nasz jest najwazniejsze.Duzo zdziala nasza psychika.badzcie doberze nastawione do wszystkiego i bedzie dobrze bo nie moze byc inaczej! A jest minus ciecia .Nie ma zadowolenia z siebie takiego jak po naturalnym.Tej naszej dumy ze dalysmy rade.Wiem bo pierwszy porod byl naturalny.A i tak o kazdym bolu sie zapomina!
 
reklama
Snoopy
Na którymś z miesięcy było pisane czy poród odbywał się przez cięcie czy naturalnie i widziałam, że kilka wcześniaczków (które urodziły się chyba 2 miesiące przed czasem) urodziło się siłami natury, więc to chyba zależy od sytuacji:sorry2:
 
A czy jak maluszek w przypadkach zagrozonych wczesniactwem bedzie ten miesiac wczesniej chcial wyjsc to konieczne jest cc czy moze byc porod naturalny??? Bo ja jestem za natura;)))
Niestety czesto decyzje o cieciu podejmowane sa na szybko.Zalezy od postepu porodu i stanu maluszka.Chyba ze wczesniej wiadomo ze sa przeciwwskazania do porodu droga naturalna.powody moga byc ze strony matki np choroby serca ,wada wzroku ,choroba psychiczna,jak i strony plodu zle ustawienie ,spadek tetna no i jeszcze paru przypadkow.Tak wiec to jakim porodem zakonczy sie ciaza nie swiadczy donoszenie dziecka do skonczonego 37 tygodnia ciazy.
 
taaa... - zgadnijcie, gdzie kotka wydała na świat swe potomstwo???.... w krzymkowym łóżeczku :szok: - a tak pilnowaliśmy zołzy.... :wściekła/y:
 
Mata mnie pocieszyla a izabelka zasiala ziarnko paniki... Mam nadzieje ze bede rodzial naturalnie, miej wiecej juz na przyszlej wizycie powinnam chyba sie dowiedziec czy bede naturalna mama;)))
 
Mata mnie pocieszyla a izabelka zasiala ziarnko paniki... Mam nadzieje ze bede rodzial naturalnie, miej wiecej juz na przyszlej wizycie powinnam chyba sie dowiedziec czy bede naturalna mama;)))
Dlaczego zasialam ziarno paniki? Czyzbys miala jakis powod aby zakwalifikowac sie do ciecia.Nie pisalam aby Cie wystraszyc:-) lecz tak z medycznego punktu widzeniaa.Prawda jest taka ze nie wiadomo nigdy jak zakonczy sie rozpoczety droga naturalna porod.Dlatego uwazam ze nie jak sie rodzi jest wazne ,ale najwazniejsze ze obcja porodu jest najbezpieczniejsz dla Was i dla waszych dzieci:tak:
 
dziś mam lepszy humor całe szczęście - choć jeszcze rano ciągle chciało mi się płakać na zmianę z "gryzieniem" tak po spotkaniu ze znajomymi jest o niebo lepiej :-) - wieczorem wyciągnęłam jeszcze P. na basen i lody i jest git :-)

a dziś kończę 35 tydzień i zostało mi TYLKO 35 DNI do terminu porodu :szok:- muszę się sprężyć z przygotowaniami!!:tak:
 
Cześć dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!! Napisałyście tyle:szok::szok::szok:, aż miałam problem to przeczytać. Te wolne dni były u mnie zabiegane. Wczoraj byłam u kolerzanki w inntm mieście, wróciłam późno. Dzisiaj wybrałam sie na zakupy do Warszawy i właśnie wróciłam. Kupywałam meble do pokoju dzieci w Ikei. No i cały dzień zleciał. jestem padnięta bo podróż w jedną stronę to 2,5h . Ale zakupy udane i od wtorku malowanie i skręcanie mebli. Nareszcie będę mogła kompletować garderobę maluszka!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Gluszku,daruuuniu piekne brzuszki!!
Głuszku ciesze sie ze sie odezwałaś, bo już sie zamartwiałyśmy na całego!!!!
 
Do góry