reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Azile, trudno powiedzieć. Potrafi spać 2 godziny bez przerwy. A innym razem co go po karmieniu odłożę do łóżeczka to on po 10 min. znów chce jeść. Tak więc na razie trudno powiedzieć. Zobaczymy jak będzie u Ciebie.:-)
Ale na razie i tak dominuje cykl: jedzenie - kupa - spanie - kupa - jedzenie - kupa.........
A, i czasem po "kupa" jest czkawka i jedzenie :-)

he he - u nas podobnie, tylko pojawiła się jeszcze faza "weź mnie na ręce/kolana, bo chcę się porozglądać" ;-)

Maajka- ja brałam prysznic z drenem od zzo (po porodzie)- uważałam tylko aby za bardzo nie moczyć pleców
 
Dziewczyny ale się rozpisałyście :szok: przeczytałam pobieżnie bo troche bym miała siedzenia :tak:
Magdziarko prosze się rozpakowywać bo blokujesz kochana kolejkę:-D ja jestem po Tobie ale Kasia masz pierwszeństwo :tak:
Mata gratki z examów i dużo zdrówka dla babci, czasem lekarze bardzo, ale to bardzo się mylą, i mam nadzieje że teraz też tak jest i babcia potuli jeszcze waszą kruszynkę nie raz :tak:
Wilmek ja też ostatnio mam jakieś chore sny... że urodziłam córeczkę a przy piersi miałam czarnego kota:szok: i go karmiłam... to dopiero schiza.... ale ponoć w ciąży tego typu sny to normalka:baffled:
Marlenka ale masz dobrze z tą plażą...:tak:zazdroszczę ci jej ;-)
Majka a może to się już zaczyna :-) obserwuj kochana i pisz w razie czego :tak:
Kurcze ja mam termin na dziś a skurczyku nawet jednego.... nic...:crazy: ehhh chyba Majka po tatusiu odziedziczy spóźnialstwo...:angry:
Flexy ja mialam identyczny sen okolo 2tyg temu,ale dziwnie co?:confused:Wilmek mezulek ma fajne hobby,a czy ty tez kiedys probowalas wspinaczki to musi byc wyczerpujace:laugh2:Mata bardzo mi przykro z powodu babci:-(
 
Agusia04 gratulacje!!!!

dorociacz, nie łam się planowa mateczko, bedziesz we wtorek miała dzidziulka przy piersi!!!

Nasza mała ma juz prawie 3500g, a gdzie tam termin:-p ciekawe kiedy zechce się wykluć... :-) ciągle się nad tym zastanawiam... i tak sobie uświadamiam, że za kilka (kilkanascie) dni zycie nam się kompletnie zmieni:happy::happy::happy: ehhh... :-)

Asiowo, to mamy wspólny termin! Mikołow łączy...:-D A zmieni się, matko, chyba sobie to nie do końca wyobrażam...

Marta, bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie.
 
Witam kochane mamusie !
My już w domku. Korzystam ze snu małego i wpadam na chwilkę.
Dziękuję wszystkim za wsparcie i wszystkie słowa otuchy, gratulacje i wiarę:tak::-D:tak: jesteście kochane:-D:-D
Życzę wszystkim nierozpakowanym szczęśliwego rozwiązania i duuużo siły:-)
Nie wczytywałam się jeszcze we wszystkie wąteczki ale jak znajdę czas to postaram się nadrobić:tak:
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie:-D
 
reklama
Do góry