reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hello

Mam nadzieje ze dzieciaczki zdrowe?? My zdrowi. Tylko moze ja psychicznie nei za bardzo :-D
tez dostalam wczoraj paczke od kolezanki - 7 kilogramowy karton ciuszkow. Fajnie - bo akurat mialam wymieniac Olgusi garderobe

Poza tym....wykanczamy wciaz gore. W tym tyg zamontowali nam schody. Zawsze to cos do przodu - choc ostatnio naprawde wolno nam wszystko idzie

z sluchaniem dzieci - z agata niema problemu - ale ona juz ponad 8 lat...Jagoda - bywa ciezko
Za to Agata jest strasznie rozkojarzona...dziwny typ: w szkole jest bystra, jedna z lepszych w klasie - jak nie najlepsza w nauce. Pojetna. Chetnie sie uczy. Wymarzyc tylko. Ale reszta....byle byla. Pakuje sie do szkoly tak ze potem polowy nei ma. Nie wie na kiedy co ma byc. Rzuca mundurek, ubrania byle gdzie. Nie wie gdzie ma czapke. Potrafi ubrac do szkoly dwa rozne buty. Ostatnio na wycieczke szkolna nie przebrala papci i na cmentarzu spacerowala 3 godziny w szkolnych Befado. Nie wiem jak do niej trafiac. Staram sie ale fizycznie nei jestem w stanie wszystkiego dopilnowac...Bazgroli w zeszycie....No szok

aaa - i wczoraj przejechalam kota. Trup na miejscu. Tak mi zle bylo - samobojca jakis...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Azile, ja nie bardzo mogę rozważać wychowawczy, bo ciężko by było z jednej pensji. A że Marcin sporo pracuje w domu, to jakoś tak dzieci będą nas miały po trochu. A poza tym ja lubię moją pracę.:-)

Lilianko, dobrze, że dzieci mają się lepiej.:-)

Magdziarko, fajnie masz, że się obejdzie bez oscej pomocy w domu. A na sprawozdanie z flamenco dalej czekam z niecierpliwością.
Krótko widziałam Olka, ale wydaje mi się, że jest bardzo grzeczny. A Ty ne pewno masz dobre do niego podejście. W każdym razie z przyjemnością będę wysłuchiwać Twoich rad dotyczących "metod na dzieci":tak:

Asiowo, ja mam podobnie z ubrankami, bo moja bratowa ma dużą rodzinę z dużą ilością małych dzieci i ona mi raz na jakiś czas przekazuje ubranka dziecięce, żebym wzięłą co chcę i puściła dalej. Ostatnio przyniosła mi giganytyczną siatkę (nie wiem ile tego było, z 50-60 ciuszków) i to dużo bardzo ładnych i mało używanych. I to takie firmówy jak: H&M, next, gerber, cherokee. Normalnie czułam się jak w sklepie, przebierałam i wybierałam, tylko do kasy nie trzeba było iść. :-D

Patyczku, zdrówka dla Arturka!:tak:

Julciu, trzymam kciuki za Filipka!!!
 
Co do ciuszków to ja tez nie mogę narzekać, ciągle coś dostaje i kartony czekają bo jeszcze za duże.
Moja tez się ogólnie słucha, jest mądra , panie w szkole ją chwalą , tyle że teraz przechodzi taki czas buntu. Zakazałam jej oglądania telewizji przez 2 dni i teraz grzeczniutka i powiedziała że wolałaby dostać klapsa bo to tylko chwila a tak aż 2 dni,
 
Patyk zdrowia dla Artura! A jak kamisz piersią czy sztucznie, bo nie pamiętam? :zawstydzona/y:
Asioao ja też dostaję używane ciuszki od kuzynki męza- i bardzo sie z tego cieszę :tak:
Julia mam nadzieję że z Filipiek bedziesz wszystko ok!!!
Magdziarko fajnie masz z tym tańcem! Mam nadzieję że pokażesz jakieś filmiki z treningu jak wymiatasz na parkiecie! ;-)
Milka cieszę sie że u Was wszystko ok!

Mam nadzieję że Wasze starsze dzieciaczki będą grzecznioutkie i nie bedziecie miały z nimi problemów!!! :tak:

Witajcie!
Ja dzisiaj tak późno, bo mamy przemeblowanie w domku, tzn. musieliśmy wyniesc stare meble, a niedawno przywiezli nowe- barfdzo sie cieszę. Jutro ma przyjechac teściu i pomóc nam zamontowc je na scianie (brak wiertarki u nas :zawstydzona/y:)
Noc tak sobie minęła- Bartek zasnął przed 21 i pobudka o 12, 2,3, 5, i 8 koniec spania... nie wiem dlaczego on tak sie budzi w nocy, nie mam już siły tak wstawac :baffled:

Lecę, obudził się właśnie :dry:
 
dZiewczyny ratunku odparzyłam Mikołajowi jajeczka posłuchałam się tesciowej że puder jest lepszy od sudokremu i mam teraz taką biedę płacze mi bardzo mocno aż mu taka woda leci z tych miejsc :-:)-:)-( nie wiem co robić :-:)-(
 
Miałam ten sam problem (pojawiały się pęcherze z wodą które pękały i
leciała krew). Nam bardzo pomógł zwykły alantan plus tyle żeby to
była maść. Jest bardzo tłusty i sprawia że mocz i kał tak bardzo nie
drażnią skóry. Naprawdę warto spróbować no i kosztuje ok 6zł!
--
Monika mama cudownej Martynki

emlium krem specjalny polecam

Autor: sylpal13 11.03.08, 14:44

Dodaj do ulubionych zarchiwizowany


u nas pomógł po jednym posmarowaniu, niby nie na odparzenia jest, ale
zrozpaczona spróbowałam i pomógł!

Przez kilka dni kąp malucha w wodzie z dodatkiem mąki ziemniaczanej. Działa to kojąco na podrażnioną skórę. Nie musisz przygotowywać w tym celu specjalnie krochmalu. Wystarczy, że wsypiesz do wanienki garść mąki ziemniaczanej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry