reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Darunia;
delektuj się chwilką spokoju najlepiej jak możesz :-) ja też już bym wyszła z Małym na spacer .... jesteśmy wielkimi miłośnikami spacerów :-) katorga to siedzenie w domu.

joasiek;
Mateusz tyeż cały czas mówi ba ba :-) śmiesznie to wygląda jak układa do tego usta :-)

bbakania;
czasami łapię się na tym, że jak inhaluję Mateusza to zamykają mi się oczy... ten dźwięk działa usypiająco. Wiesz, podobno ten smalec i vódka to stare babcine sposoby. Żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam bo te wszystkie syropki na kaszel to podobno cukier i woda
 
reklama
Darunia;
delektuj się chwilką spokoju najlepiej jak możesz :-)

Właśnie głowę umyłam bo już na nią patrzac nie mogłam :baffled: siedzę z odżywką na głowie, zamierzam z nią dłuuuugo posiedziec bo i tak dzisiaj już nie wyjdę ;-)
Joanna bardzo Ci współczuje tej choroby- Bart (tfu, tfu wypluc odpukac) nie chorował mi jeszcze, mam nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy!!! Życzę tego z całego serca!

Joasiek no to przyjmujemy dzisiaj razem gości :-)
 
Darunia;
ja też mam chwilkę oddechu ponieważ Mateusz śpi od 2 godzin. Oczywiście gra mu do snu muzyka bobasa, dzięki której sen jest dłuższy :-)
 
Ja sie melduję i informuję, że u Dobrusi stuka dwójka a drugiej niewiele brakuje :rofl2:
póxniej cosik więcej napiszę, bo teraz praca wre, a ja sie cos kiepsko czuję, to z niewyspania chyba....
 
Mata;
Dobrusia idzie jak burza z ząbkami :-) Mateusz ma prawie 8 mies. i zero zębów :-) już nawet nie wyobrażam sobie go z zębami :-) do takiego bezzębnego się przyzwyczaiłam
 
Magdziara;
zazdroszczę wyjścia... ja miałam wyjść wczoraj ale wiadomo- dziecko chore...niedługo sobie odbiję :-) albo odbijemy ;-)
No jeszcze dwa tygodnie i będziemy u Was!!!!!!!!!!!:-)
Mateusz ma prawie 8 mies. i zero zębów :-) już nawet nie wyobrażam sobie go z zębami :-) do takiego bezzębnego się przyzwyczaiłam
mamy identycznie

Magdziarko, ależ ja Ci zazdroszczę tych imprezek!!! :rofl2::-);-) też bym gdzieś się wyszalała!!!!
:-p:-)
Chyba byłaś niedawno............z tego co pamiętam ....

MAGDZIARA ale masz super z tą studniówką!!
Od razu wzieło mnie na wspominki mojej studniówki....ach cóz to była za impreza :-) Zaraz poszperam za zdjęciami. Pewnie znowu sie uśieje z tego jak wyglądałam ja i moje koleżanki :-)

Kiedyś to były studniówki a teraz bal kiecki nie z tej ziemi i w ogóle
 
Ostatnia edycja:
Azile... Twój opis pasuje do Paulinki...:tak: To moze serio jakis kryzys...
Pogadałam z mężem i narazie jeszcze poczekamy z podejmowaniem jakiejs decyzji:tak: Mała wieczorem je kaszke wiec witaminki i wapno dostaje, wiec chyba jak mało ciagnie cyca jej to nie zaszkodzi! Podziałamy z paracetamolem i viburcolem i moze bedzie poprawa..., a moze jutro bedzie ząbek:-pMusze to jakos przetrwac...

Rodzice przed chwila wpadli, przywiezli pieluszki, mam spokoj na jakies 2 tygodnie:tak:
Mąż wrócił z pracy, zjadł obiad i zabrał mi mała na spacer, uff... chwilka ciszy i spokoju! Nawet nie sprzatam, po prostu mam chwilke tylko dla siebie... łózeczko, kocyk, herbatka i BB:-)
 
Oczywiście gra mu do snu muzyka bobasa, dzięki której sen jest dłuższy :-)
JOANNA25 podaj mi prosze ten przepis na okład ze smalcu i vodki. Skoro jest taki skuteczny to może i ja go wypróbuje - kiedyś.

AAaa.... a co to za muzyka bobasa? Chetnie bym mojej córci pusciła coś miłego dla ucha :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry