reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
No u mnie na szczescie nie ma problemu z podawaniem innych rzeczy, mała ładnie wcina owocki, obiadki i kasze...:tak: mam wrazenie, ze sama rezygnuje z cycusia, bo woli łyzeczke:zawstydzona/y: i cały czas bije sie z myslami czy jest sens sie tak katowac...:zawstydzona/y: Jedynie kasą sie martwie, bo jak przejdziemy na butle to dojdą wydatki... własnie dziewczyny, ile mniej wiecej srednio takie mleczko kosztuje:confused: i na ile karmien starcza jakas puszka? bo ja nie mam zielonego pojecia.
Mata chyba jestemy w podobnej sytuacji, tez mam prace do pisana i tez łudze sie, ze to ząbki:-p Jakbym siebie czytała... tylko u nas zasypianie w dzien nie ma szans w łozeczku... mała w dzien spi tylko w wózku:zawstydzona/y:
 
reklama
Asiowo

Moja Ola sama przeszła na butle, cyca przestała chcieć... :-(Inna sprawa, że rzeczywiście zasmakowała jedzenia łyżeczką :tak: Przeżyłam to bardziej niż ona, ale przecież dziecka zmuszać nie będę... :zawstydzona/y: Nie karmię od 3 tygodni - podaję butlę rano i wieczorem :tak:w dzień mała je inne rzeczy :tak: Niestety pić nie chce - uparła się skubana :-p Ja podaję nan2 i ono kosztuje około 12/13zł, z tego co kojarzę to jedno z najtańszych mleczek :tak: Opakowanie starcza na około 4 dni - czasami dłużej, w zależności ile Ola je, bo z jej apetytem różnie... :zawstydzona/y: A może spróbuj jej podać oprócz cysia, butle tylko na noc? Zobaczysz jak będzie spała... :tak:
 
Joasiek, dzieki... mam w domu jakies próbki mleczka to bede szukac co jej zasmakuje... .Paulinka na noc dostaje kaszkę... i tak nie spi :tak: Ona sie budzi tylko po to, zeby se pocyckac... i nic innego jej nie uspokaja... :zawstydzona/y:mimo tego, ze ma kciuka, którego namietne uzywa:-p smoczka nie chciała i dalej nie chce... woli palec i cycusia. Moze lepiej jak bede próbowała w nocy jej dawac wode albo herbatke:confused:moze w koncu sie nauczy spac:zawstydzona/y:a ja przestane na nia przezywac:-(
 
Asiowo Dobrusia nie chciała monia, ale jak szły jej zęby, to złapała. Dawałam cyca i jak ciamkała juz na spiocha, to wymieniałam szybko na smoczek i załapała :tak: gdyby nie załapała smoka, to chyba dawno bym juz na butle przeszła :zawstydzona/y:

a co do rezygnacji z piersi, to bratanica męża chyba jak miała 7-8 miesięcy sama odstawiła sie od piersi :tak: tylko oni nie dawali małej mleka modyfikowanego, tylko już same kaszki i mleczne deserki, a koło roczku już zwykłą manne na krowim :dry:
 
Moja mała jak wyciagam jej cyca to ona odrazu pcha palca do buzi... :zawstydzona/y: ma to po chrzestnym chyba! Wiec nawet jej nie probuje smoka dawac, bo i tak jak tylko jej wypadnie palec wyladuje w buzce!:zawstydzona/y:
Spróbuje ja chyba przerzucac na flache, mąż wróci z pracy to porozmawiamy i podejmiemy decyzje:-( Ja chyba bardziej martwie sie o siebie niz o Pauline!
 
Dzien Dobry - i apsik :-(
Jejku ale kicham, wszystko mnie boli , naszczescie palce jeszcze nie:-p
U nas nocka hmmm ja spałam jak zabita, m wstał do Nadii, ja byłam przekonana, ze ona do 7 spala ale był inaczej, marudziło maleństwo kochane.
Antybiotyk od wczoraj zapodalismy dziecku, inhalacje też zaleciła lekarka... jejku ale mamy jazdę w domu.

Edytko - Gratuluję :-D:-) super!!!
Bruno naj naj ...
Mata, Asiowo bidulki z Was współczuje ...
 
Asiowo-tez bym na Twoim miejscu sprobowala ze sztucznym mleczkiem.Skoro i tak nie bardzo Ci ciagnie....U mnie bylo podobnie-possala 5 minut i koniec,balam sie,ze bedzie miala za malo wapnia,wiec przeszlam na Nan2.Na poczatku troche nim plula,a teraz na widok butelki az sie trzesie:-)
No,ale decyzja nalezy do Ciebie.
Mata-Tobie tez wspolczuje nieprzespanych nocek-oby jak najszybciej sie to zmienilo!

Gratulki dla Bruna:-)


A Majuska znow zakatarzona....:-(
 
witam:-)
Bruno dziekuje za zyczenia:tak:
chyba z racji swoich 7mies chcial mamie dac prezent i spal do 9:15:szok:z tego co pamietam to pierwszy raz w swoim zyciu:-D co prawda byly dwie pobudki w nocy ale co tam :-)
asiowo wspolczuje tego wstawania do Malej:-(bruno nigdy nie przespal calej nocy ale przyzwyczailam sie ze wstal na jedzonko i sam zasnal a teraz czesto nie moze zasnac i pojekuje godzine dwie...zycze zeby to byly zabki szybko wyszly i wszystko wrocilo do normy:tak:
mata napewno super wygladasz w nowej fryzurce:-)ja chyba tez dzis w koncu ufarbuje moje wloski troche siwe:-p
darunia bruno tez na brzuszku ostatnio ciagle w lozeczku i nawet wczoraj nie plakal "mama odwroc" tylko sam to robil:-D
Lilianko zdrowka :tak:
dla Majeczki tez zdrowka:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiowo ja używam mleka Babiko2 w tesco kosztuje 10,65 zł, mały nie chciał mi pic bebilonu itp. ale teraz się cieszę bo te melko jest najtańsze, a lekarka mówiła że wszystkie mleka są sobie odpowiednie ;-) takie opakowanie starcza mi na ok. 3-4 dni, czasem dłużej (5) ;-)
Pogadajcie z m, bo przecież sie wykończysz...:dry:

Wlmek fajowo, że się wyspałaś!
Maajka zdrówka dla Majusi!
Lilianko i dla Was też zdrówka!
Mata gratuluje postępu! Mam nadzieje że Dobrusia bedzie już sama zasypiac- w swoim łóżeczku! :-)

Ja właśnie wstawiłam rosół, zaraz zabiorę sie za drugie i za sprzątanie, ale teraz musze isc zrobic sobie kawę po już po 12-stej, a mam taki zwyczaj rano jak wstanę to odrazu to włącze czajnik z wodą, i później w granicach właśnie południa pije drugą kawkę- jak to taki kawosz jestem że szok :rofl2: uwielbiam kawę,m czarną, sypaną, mocną i bez cukru! Mniam :rofl2::-);-)
 
Do góry